Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lány létemre én hogy kérdezzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre én hogy kérdezzek rá, hogy szexelne-e velem a pasim análisan?

Figyelt kérdés

Szerintem benne lenne,mert néha szokta izgatni az ujjával kivülről a popsi lyukamat.


Hogy tegyem fel a kérdést? Szívem te benne lennél az análban? Így? :D


Várom az ötleteket :D


Mit kell csinálni előtte nekem,mint csajnak? Gondoltam arra,hogy például nem eszek előtte 1 napig és akkor nem lesz bélsaras a kukija. Beöntést nem merem magamnak megcsinálni? Síkosító gondolom az alap. Gumi is feltétlen szükséges?(akkor is ha nem dugja vissza a puncimba?) Akinek volt már anális szexben része szívesen várnám a segítségét,köszönöm :)



2017. nov. 8. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Én igy hoztam fel: Egyre többet olvasom a neten hogy popsi az új punci, neked erről mi a véleményed?
2017. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Szeretném ha kipróbálnánk popoba. Ennyi. Anál szó szerintem túl nyers xd. Egyèl előtte 1 nappal csak kekszet és vizet és akkor tuti hogy teljessen tiszta lesz. Nem muszály kekszet de az biztos ,hogy bejönne érted. Gumi nélkül is mehet de csak ha olyan jön hogy ki se kell törölni utána szinte :D. Ha első alkalom lesz valószínű fájni fog de kibírod :dd.
2017. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy ne kérdezz ra, csak mikor pl lovagolsz rajta, tedd a popsidhoz a farkát es lassan csusztasd be.
2017. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

3-as nem mond hulyeseget, de lovagloba allitolag meghalsz nagyobb meretnel :D

En ferfi vagyok, exem mondta

2017. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Egész egyszerűen kérdezz rá, hogy lenne e kedve a popsiszexhez. Én előtte zuhanyzáskor alaposan kimosom magam, sok sikosítót és análdugót használunk. Eleinte biztos fájni fog vagy kellemetlen érzés lesz, kell egy kis idő és gyakorlat mire élvezhető lesz. Mi nem használunk gumit, legtöbbször beleélvez. De punciba vissza soha nem megy utána, max. a köv. aktusnál miután rendbe tettük magunkat.
2017. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Én kérés nélkül is seggbedugom a barátnőmet.Az sem baj ha bélsaras lesz a kukim.:)
2017. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!