Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhagynad a baratnodet ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynad a baratnodet ha elotted volt olyan kapcsolatban hogy a férfit analisan kenyeztette?

Figyelt kérdés
2017. nov. 6. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Mi a fenéért kéne ezért elhagynom?
2017. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Az enyémet is nyalhatja ha ez kell neki a boldogsághoz
2017. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ezért elhagyni bárkit is? A férfiaknak az is egy érzékeny részük, jól esik nekik, ha ott kényeztetik. Nyilván annak, aki ezt szereti. Ettől egy pasi sem vonzódik a saját neméhez. Én soha senkinek nem csináltam, de a jelenlegi párom, a férjem felhozta egyszer, hogy neki már csinálták és hogy milyen jó. Semmilyen hajlama nincs, de jól esett neki. Néha szoktam én is ilyen módon izgatni őt. Meg ő is engem, mivel én is szeretem.
2017. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Az még talán érdekes, hogy addig hány pasival volt, hogy jött össze velük, vagy egyáltalán összejött, vagy alkalmizott-e, De ez sem számít mindenkinek.

Az, hogy ketten vagyis nem csoportosan, nem pisi-kaki szexben, hanem hát... egy kicsit furább, de elfogadhatóbb perverzióban vett részt, vagyis nyalt popsit, az nem akkora dolog.

Főleg ha belegondolsz, mennyi minden történt egy nem szűz nő szájában már.

Eszik ugyebár, iszik, alkoholizált, szopott, akár bele is élveztek és a fogai közt úszkáltak a spermiumok.

Van aki rágja a körmét, sőt, nyalta már le sok mindenki a kis vágás után a vérét.

Akkor már nem mindegy, hogy nyalni mit nyalt még?

2017. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Nem örülnék ha az orromra kötné.Különben is miféle férfi az ilyen?Ez valami ratyi dolog vagy mi?Fúj.Tán még seggbe is ujjazta.Eléggé berágnék egy ilyen vallomáson.Kész.Mára kiégtem.Ááá...
2017. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

El, ha rajtam is gyakorolni akarná.

Á, csak vicc. :D

2017. nov. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!