Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak, Ő lenne az ideális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, Ő lenne az ideális nő nektek?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akivel megismerkedtek, rendszeresen van szex, tehát ha mindennap akarjátok akkor mindennap, ezenfelül orálisan is sem feledkezik meg rólatok, ha kell akkor kielégít titeket, nem kell kérni, persze elvárja h öt is nyaljátok ki rendesen és legyen kielégítve, de ez nem elsődleges. Tehát a ti dolgotokat tartja elsődlegesnek. Szülinapotokon megjelenik egy szexi feherneműben és ártatlan arccal az mondja hogy dgjatok meg a száját. Lenyeles, mélytorok, anal nem téma. Ezenfelül meg főz is rendszeresen és hűséges. Ki szakítana? Esetleg milyen lenne a férfi megfelelője?

2017. nov. 9. 09:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

ennyi infó baromi kevés...


főz, hűséges, van szex :D

azt hiszed ettől ideális valaki? :D ez még kevés lenne, legalábbis nekem


24F

2017. nov. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

[link]


És mondjuk így nézne ki

2017. nov. 9. 09:05
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekem ez a külső nem jön be, a többi rendben van, de számít a személyiség is. Szóval nem ideális, de szerintem az mindenkinek más.
2017. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok:

nekem nem jön be a képen látható nő

2017. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem kell engem egy lanynak elore rakni hanem mibket
2017. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Nekem amolyan stepfordi feleségnek hangzik inkább...

És mik a rossz tulajdonságai? Mondjuk féltékeny? Vagy nagyon tapadós, nincs saját élete a pasinak a párkapcsolatban?

2017. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
1 évben csak egyszer van az ember fiának születésnapja, szóval elég gyenge ez így, hogy csak akkor lenne, amit írtál...
2017. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nálam rendben lenne egy ilyen nő:)

Te ilyen vagy kérdező?


33f

2017. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mi bajotok kinézetre ezzel a nővel?
2017. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

#9:

számomra túl idős, meg inkább a teltebb alak jön be, persze nem azt jelenti, hogy vékonyabb lánnyal nem járnék, de itt az "ideálról" van szó :)

2017. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!