Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy az utóbbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy az utóbbi hónapokban jobban kívánom a szexet, mint bármikor?

Figyelt kérdés

A barátommal naponta többször akarom. Maszturbálok is emellett. És voltak kalandjaim is. Egyfolytában csak a szexre gondolok,konkrétan soha nem volt ez ilyen szintű,pedig azt mondják tinikorban a legdurvább. Nem akarom,hogy ez megmaradjon,már ijesztő.

21l


2017. nov. 9. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Addig vagy normális amíg kívánod

A hormonok érdekes dolgokat művelnek

2017. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kalandjaid a párod mellett volt?

Mert az nem normális hanem full gáz

2017. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Éron91 ***** válasza:
Nem tudom neked milyen korban volt,de nekem 25éves koromban ütött be ez nagyon és főleg mikor extrán aktív edzést végeztem. Thaiboxolni és konditerembe is jártam heti 5-6x edzettem legalább. Annyira megdobta a szexuális étvágyamat hogy régebben napi 1szexel simán elvoltam sőt utána 1-2napig nem is igazán gondoltam rá úgy,de ebben az időszakban egész nap tudtam volna csinálni, befejeztük és már 1óra múlva újra "éhes" lettem. Van valami amivel összeköttetésbe tudod hozni hogy mi válthatta ki?
2017. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!