Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nő társak, szerintetek sincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő társak, szerintetek sincs rendben, hogy az élettársam az utóbbi hónapokban már csak ritkán akar elélvezni amikor szexelünk? 39/N

Figyelt kérdés
Heti 2-3X szexelünk, de ő már csak hónapjában 3X-4X élvez el. Igaz, hogy szinte mindig el szokott juttatni az orgazmushoz, de mégsem érzem rendben így a dolgokat. .

2017. okt. 7. 01:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

akkor diétázz,kezdj el edzeni,aztán ha visszakapja azt a női testet amiben megismert,úgy fog lövöldözni,hogy közben ezt üvölti-

-jövőők,búj eresz alá budapest ááá!

2017. okt. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fura. Én imádom teleélvezni a vaginát, persze egyszerre elmenni a legcsodálatosabb.
2017. okt. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én jól ismerem ezt az állapot Az ex férjemmel volt így. Valójában ezek voltak az első jelei, hogy valami kezd döcögni a kapcsolatunkban. Bántott ez, mert úgy éreztem, hogy már nem szeret annyira, s azért sajnálja rám "pazarolni" férfi erejét. És igazam volt, mint kiderült. Azt tanácsolom, hogy üljetek le megbeszélni a dolgot, míg nem lesz túl késő. 54 n
2017. okt. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A barátommal is ugyanez van. Többször van amikor csináljuk, hogy ő nem megy el. Rosszul esik nekem, hogy nem adja oda magát teljesen. 24 nő
2017. okt. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Csak akkor normális, ha szeretője van.
2017. okt. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg dolgozz azon,hogy ő is elmenjen. Lepd meg valamivel. Szexi fehérnemű stb. De szerintem ez nem rá,hanem rád nézve ciki.
2017. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szeretőjének tartogatja a patronokat
2017. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Két kapcsolatomnál fordult elő hasonló, és kb. egy-két éven belül szét is mentünk.

Nekem is rosszul esett, mert olyan érzést keltett bennem, hogy már nem ad mindent bele a kapcsolatunkba, sajnálja rám az energiáját. 36 N

2017. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az évek folyamán szerzett tapasztalatom alapján egy kapcsolatban az egyik legbeszédesebb jele annak, hogy a férfi igazán odaadóan szereti a nőt az, hogy soha nem sajnálja elveszteni a magját a nőért, akár a teljes kimerülésig is, még ha utána jó ideig szinte járni sincs már ereje.

Életem során három személlyel is volt ilyen rossz tapasztalatom, s mindig nagyon megsértettek az ilyen visszafogottságukkal. Úgy éreztem, nem vagyok elég vonzó számukra. De ez már történelem, mert mindhárom kapcsolatomnak néhány hónapon belül vége szakadt. A jelenlegi páromra nem panaszkodhatok. :))) 49/n

2017. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem két kapcsolatomban is többször volt példa ilyesmire. Nem tudtam mire vélni. Ez nem járja, hogy velünk szemben elvárják, hogy szerelem istennők legyünk, de ők nem adják oda magukból férfiasságuk lényegét. Így nem működhet egy valódi kapcsolat. 22 lány
2017. okt. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!