Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmnek ballbusting...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek ballbusting fétis-e van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta meg szeretné csinálni velem azt ,hogy jól felizgat össze fogja a golyóimat megszorítja meg ilyenek és 20 ütést akar rájuk mérni miközben össze szorítva vannak a kezében meg hogy nekem az milyen jo lesz meg már csinált ilyet stb. Én félek szerintetek ezt hagyjam vagy mi legyen nem tudom ..

2017. nov. 9. 17:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd. Hamarabb szabadulsz
2017. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
fúbaz... O.o ki van zárva, h ilyet engednék.. O.o
2017. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Ha szubmisszóv lennél simán bele mennél

Ez dominaság nem fétish

2017. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ilyen jellegű fétised és nem izgat fel az extrém fájdalom akkor kizárt hogy élvezni fogod. Ráadásul veszélyes is.
2017. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyerekek, vicces a téma vagy nem, én hatalmasat nevettem ezen az egészen.
2017. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Amikor azt mondják megy a here-vere ezt jelenti? Én egész másra gondoltam eddig.
2017. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
arra gondoltam lesz egy leálittó jelszó de lehet annyira bele éli magát mert képes rá -.- hogy le se szja és folytatja amugy párszor megszoritta már őket igy késlelteti az orgazmust az nem volt olyan rosz de nem erősen csinálta de az ütéseket ökölel gondolta szerintem ez nem normális
2017. nov. 9. 18:04
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Maradandó károsodást okozhat, a hererák szempontjából is kockázati tényező.
2017. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
"További rizikófaktornak számít a herét ért korábbi trauma - rúgás, ütés, összeszorítás."
2017. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
2017. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!