Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mit tartotok jónak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tartotok jónak a szopásban? Miért szeretitek?

Figyelt kérdés
Nem undorodtok a faroktól? Szerintem elég gusztustalan, a legtöbb férfinek belepi a szőr. Na és az a bőr… A sajátomtól nem undorodok, csak másétól. De ha belegondoltok mégsem olyan mint egy nő puncija. Én minden nap fürdök természetesen😀 nem arról van szó, de azért sokkal vonzóbb egy nő puncijának alakja, mit egy farok. Most ez az én véleményem ,de mi a tiétek? Gondolom természtes ha én máshogy gondolom. Csak szeretném tudni. Mert amikor engem szopnak sokszor gondolkozom rajta ,hogy tényleg élvezi-e és finom vagy csak úgy csinál és hazudik., mert én nem tudom elképzelni mi a jó… Eltudnátok mondani?? (Nem akartam senkit megbántani ,hogy ápolatlan vagy valami… a szőr természetes dolog, csak nem tudtam megfogalmazni jobban! Bocs ha megbántok valakit ,mert szőrös vagy valami )
2017. nov. 9. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Hogy utána megkapják a szolibérletet meg a bundát, amit kinéztek.

A nők semmi másért nem vesznek részt a szexben, csak hogy el legyenek tartva. Ha nem szorulnának rá, szex nélkül simán meglennének...

2017. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Első

Ez k***a nagy hülyeség,vagy legalábbis nem mindenkire igaz.

2017. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Ez tényleg durva, de húgommal sokszor beszélgettünk erről, ő neki abszolút nem hiányozna a szex, maszturbálni sem szokott. És én is csak a párom kedvéért szexelek, talán havi 1x kívánom, de lehet sokat írok.
2017. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

#1-es vagyok.


Ha nem is mind, de a 99% az ilyen.


Amíg a saját kis 17 éves autómmal jártam, rám se néztek. Amióta megkaptam a céges autót, sokkal nagyobb arányban kapok pozitív visszajelzést. (Plsuz céges ifos + céges laptop.)


Ami azt illeti, 8 millás céges autó, s ezt nyilván tudják is. Erre már csillan is a szemük.

Az más kérdés, hogy én magamnak tuti nem vettem volna meg, mert nálam keressek bármennyit, az autóra kiadható lélektani határ, amennyit hajlandó vagyok fizetni valami használt autóért, az 2 milla körül van. Attól többet nem vagyok hajlandó adni egy eszközre, ami annyira jó csak, hogy A-ből B-be elvigyen. Alapjába véve az autó is csak egy funkcionális tárgy, mint a WC papír.


Egyik legjobb haverom projektvezető egy programozói fejlesztési cégnél, nettója 1 milla körül van.

Van egy kis 50 000 Ft-os telefonja és BKK-val vagy egy régi 20 éves biciklivel jár munkába.

Neki még annyira sincs igénye az autóra, mint nekem, hogy legyen sajátja. (Mondjuk én is csak munka miatt vettem meg a sajátot anno.) Majd azt mondta, hogy ha lesz család, akkor vesz valami használt kombit vagy egyterűt max 1,5 misiért, annál többet költeni autóra idiotizmus.


Szerinted a csajokkal hogy áll? Felé se néznek...


Akkor hol is a hiba a logikámban?

2017. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy punci semmivel sem szebb mint egy farok.
2017. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
te meg is válaszoltad a saját kérdésedet!
2017. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Én igenis szeretem csinálni. Szerintem gyönyörű dolog, a legszebb benne a másik hangjai, az hogy én Váltom ki belőle ezeket az érzéseket.Meg eleve élvezem mert finom.Vagyis én annak tartom.
2017. nov. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem csinálni, de nem a látvány miatt, hanem mert könnyen öklendezem, ami elég kellemetlen. Amúgy nem tartom szépnek vagy izgatónak se a farkat, se a puncit. Egyiket se szoktam nézegetni. A szőr mondjuk pont nem zavar.

36N

2017. nov. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Magától a szopástól és a faroktól nem undorodom, de nem is szeretem csinálni. Azért csinálom mert felizgat hogy a párom milyen hangokat ad ki közben :)

Viszont az ondó tényleg undorító, és a farok amikor összemegy, az is undorító. Csak állva "szép".

2017. nov. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!