Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti nagyon kiakadnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti nagyon kiakadnátok, ha párkapcsolaton belül a barátnőtök is kezdeményezné néha a szexet?

Figyelt kérdés

Mert ugye elméletileg a férfi a vadász és a nő a préda, vagyis a férfi kezdeményez, a nő pedig megadja magát. Szóval ha esetleg már kapcsolatban lennétek egy nővel, és néha ő is kezdeményezné a szexet (mondjuk heti egyszer, a többi alkalommal ti kezdeményeznétek), akkor kiakadnátok? K***ának tartanátok őt ezért?

Nők is írhatnak, hogy mit gondolnak erről, ri*@ncnak tartják-e nőtársaikat, akik így viselkednek!



2017. nov. 11. 14:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Tessék?
2017. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Örülnék neki, hogy ő is kíván engem, nem csak én őt. Ez teljesen természetes.F
2017. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt még életedben kapcsolatod, ugye?
2017. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Modeler ***** válasza:
100%

Te melyik században élsz pajtás?

Ha emiatt megy tönkre a kapcsolatod akkor keress magadnak szubmisszív csajt, az rád se hederít majd csak akkor ha jól elkapod.


Szvsz nem gáz, ha normális kapcsolatban él az ember akkor ráhangolódik a másikra és jobb esetben mindketten kívánják a másikat.

2017. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
En nyíltan kezdeményezek a ferjemnel, ha megkivanom.Nem zavarja!
2017. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
El is várom hogy a csajom egy rinb-anc* legyen velem a szexben.
2017. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Együttléteket kb 50%-ban én kezdeményezem a párommal... Ordas nagy rib@~c lehetek 😂😂
2017. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek a válaszokat :D


4: Persze, hogy kívánják egymást, az oké, csak az a kérdés, hogy melyikük kezdeményez. Nyilván ha a nő nem kívánja a férfit, akkor vissza fogja utasítani (legalábbis sok esetben, de ugye a vadászösztön azt is diktálja, hogy a visszautasítást se vegyék figyelembe a férfiak), de akármennyire is kívánja, ha ő kezdeményezi a szexet, attól ő vajon ri***cnak számít-e? Ez volt a kérdés. De ezek szerint szerinted nem, kösz a választ :D


6: Szóval te akkor k***ának tartod a nőket ezért, de nem zavar, mert tetszik neked, ha ilyen a lány, akivel épp jársz?

2017. nov. 11. 14:22
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy????

A pasik nagy részének ez bejön, kezdemémyezni, kis pajkosságot belevinni a dologba. Kivételek persze mindíg akadnak,de ez esetben szerintem ritka mint a fehér holló. N

2017. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Tessék?

Nézd végig hányan panaszkodnak arra hogyha Ők nem kezdeményeznének akkor gyakorlatilag sose lenne szex az asszonnyal.

A pasik szeretik . Ès kell nekik . Önbizalmukat növeli ha a csajuk kívánja Őket.

Szerintem Természetes dolog a kezdeményezés a Nő részéről.

23 N

2017. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!