Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szemüvegesek, szexnél zavar a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemüvegesek, szexnél zavar a szemüveg? Leveszitek vagy viselitek közben?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Még szép hogy leveszem
2017. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szex vagy, észre se veszem, hogy rajtam van-e vagy sincs. Mi olyan nagy hévvel kezdők vagyunk, úgyhogy ezzel nem mindig foglalkozom. Max csak ha hasra fordít, mert akkor szereti a fejem a párnába nyomni, és akkor leveszem előtte.
2017. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Leveszem szívesen, de akkor az asszony ne panaszkodjon, ha véletlenül anál lesz belőle!
2017. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem veszem le, annyira hozzám nőtt már, hogy észre sem veszem, hogy rajtam van. :) Nem akadályoz semmiben, hason fekvő pózban pedig oldalra fordítom a fejem. :) 34/N
2017. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem veszem le.
2017. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Engem szimpla csókolózásnál is zavar, de nem is olyan vészes a helyzet nálam, hogy baj lenne, ha nincs rajtam. Szóval én az esetek nagy százalékában leveszem, ha a barátommal vagyok.
2017. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amint elcsattan az első csók, azonnal leveszem. Engem nagyon zavar közben a szemüveg.
2017. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Leveszem.
2017. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25 éve szemüveges vagyok utálom a mai napig kényelmetlen vacak. Tv vezetés szàmítógép illetve nyáron a napszemüveg rajtam van máskor nem. Pedig nem látok messzire nélküle. Nem romlik a szemem mielőtt valaki kiosztana.
2017. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Érdekes, én imádom, hogy van. Nem cserélném le kontaktlencsére, csak hogy ne legyek szemüveges. Csókolózásnál sem zavar, csak ha a másik is szemüveges, mert akkor összeakadunk. De ha a partner nem az, akkor semmi gond. :D
2017. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!