Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az elso anal mennyire fajdalmas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso anal mennyire fajdalmas?

Figyelt kérdés
A baratom mar regota probal rabeszelni de en felek tole, es kicsit undinak is tartom. Fiuk Elofordult mar valakivel hogy "talalkozott" a szeklettel? Lanyok nagyon fajdalmas? Esetleg barmi tanacs ezzel kapcsolatban?!

2017. nov. 12. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem először csak ujjazzon és nem kell első alkalommal berakni, meg kell szokni a jelenlétet.

A széklet témát el lehet kerülni beöntéssel.

2017. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Undorító is. Ha nem akarod, akkor ne erôltesse. Milyen beteg faxnak kell lenni ahhoz, hogy amiko ott a puncid, akkor a segglyukadat akarja? Az a luk szarásra van, nem azért, hogy dugdossunk bele dolgokat. Azon jön ki a szar, tele van olyan baktériumokkat, ami miatt ez kurv...ra nem egészséges, sôt, fertôzô.
2017. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Addig amíg Te magad nem akarod nem kívánod nem birsz lazúlni fájni fog mint állat.

Rá kell erre hangolódni. Nem úgy megy hogy beköpi a lyukad és tolja is.

Beöntés ( azért kell hogy ne legyen szaros a pasid farka). Türelmes és Hosszas tágítás és rengeteg síkosító.

23 N

2017. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Elmész WC-re, és csinálsz beöntést.

Te erre tényleg nem gondoltál ?

2017. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az elején kellemetlen volt. Ugye belénk van neveleve, hogy a popsi az fuj, undi, budös. Ha már nem érzed magad rosszul, ha az ánuszod simogatja, akkor lassan beteheti az ujját, majd két ujját. Mi az ánusszal való "barátkozástól" a tényleges análszexig néhány (talán 3-4?) hónap alatt jutottunk el. A legfontosabb szabály a szexben, hogy csak azt csináld amit élvezel, illetve mindketten élveztek. Ha már úgy érzed sok, akkor nyugodtan állítsd le és fussatok neki legközelebb.

A kaki dologtól én is tartottam :-). Én azt tapasztaltam, hogy ha néhány órával aktus előtt nagyvécézek és olyan tökéletes állagút (bocs), akkor teljesen tiszta marad minden. Tehát ha kicsit is megy a hasad, lágy a székleted vagy épp szorulásod van, akkor ne akciózzatok.

Az, hogy mennyire fájdalmas függ a párod méretétől és az izgalmi állapotodtól is. Ha nagyon be vagy indulva, akkor még egy nagyobb pénisszel sem olyan fájdalmas. Én először azért egy picit meglepődtem. Az exemet jó nagy hímtaggal áldatták meg, s habár mint írtam, hosszasan készültünk rá, azért feljajdultam és kikerekedtek a szemeim. A jelenlegi párommal pont kellemesen fájdalmas.

És óvszert, sikosítót mindenképp használjatok!

2017. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Undorító is ahogy mondod...

És elég sok a fertőzés veszélye, ha gumival csinálod bajod is lehet hosszú távon.

És fájni is fog sokáig míg ki nem tágulsz....

2017. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Nekem nem volt fájdalmas, előtte mondjuk nem árt, ha a párod foglalkozik veled.

Viszont ha téged nem vonz a dolog, félsz tőle, akkor nem kell csinálnod.

2017. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem egyáltalán nem fájt. Nagyon élveztem.
2017. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vásárolgatni tudtok a pénzünkből, de ha análról van szó akkor nem, mert ffáj...
2017. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nem fájt
2021. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!