Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek milyen volt az elso szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az elso szex?

Figyelt kérdés

Aggodtatok, hogy mit fog szolni a parotok a testetekrol?

Hany evesek voltatoknes kivel veszitettetek el?

Attitolag, megvaltozok ugy lelekben az elso esemeny utan

Ez igaz?


2017. okt. 23. 23:44
 1/7 anonim válasza:
0%
Tolem kerdezed? Honnan tuggyam szuz f vagyok. De azt hallottam hogy akik szexelnek utanna maskepp all a szemuk ez egy erdekes kerdes nem hinnem hogy egy szextol megvaltoznak az arc izomreflexei. Esetleg lelekben felnotte valik en ebben hiszek.
2017. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Isteni. Szerencsére sokakkal ellentétben olyannal veszítettem el a szüzességem, akire tényleg mindennél jobban vágytam és akivel érzelmileg és testileg is egy hullámhosszon voltunk. Annyi, hogy kezdetben picit zavarba hozott, mert nő létére szokatlanul domináns volt. Én 18 voltam akkor, ő pedig vmivel idősebb.

Egyébként sokat változtatott rajtam, utána sokkal magabiztosabb és felelősségteljesebb lettem, plusz jobban fel tudtam mérni, hogy ki az aki szeretne tőlem valamit és ki az, aki nem. 24/F

2017. okt. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ramone ***** válasza:
83%
Bénák voltunk legurultunk az ágyról nem találtam be a csaj ráharapott a farkamra és az első óvszert már azelött tönkretettük hogy meglett volna a behatolás ... Ja és álmosak voltunk és kb 10 percig tartott
2017. okt. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a lehető legintimebb érzés a világon,mikor ilyen közel engedsz valakit magadhoz. Jó érzés volt,számomra felejthetetlen. Addigra már nagyon vágytam arra a pillanatra,hogy együtt megéljük milyen "eggyesülni". Testileg a behatolásnál picit fájt de fokozatosan ráhangolódtam és nagyon élveztük.


Nem aggódtunk,mert elötte elég sokat pettingeltünk,együtt fürödtünk ezért megismertük egymás testét is. Nem voltunk addigra szégyenlősek.


17 éves voltam,a párom szintén. Ennek másfél éve és még együtt vagyunk.


Talán annyit változtat az emberen,hogy úgyérzi már "nagy" és kicsit talán bátrabb lesz ha ilyen témák jönnek fel. De szerintem így ennyi. Lelkiekben annyit változik,hogy a lehető legkülönlegesebb ember lesz számára a párja (jó esetben).

2017. okt. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt és nagyon véreztem, úgyhogy nem mondanám hű de jónak. Nagyon vágytam már rá és talán kicsit túl is akartam már rajta lenni. 20 voltam, de szerencsére olyannal történt, aki szeretett és végig nagyon gyengéd volt és türelmes és minden rezzenésemet figyelte. Örülök, hogy vele történt és nem kapkodtam el korábban, mert nem éri meg elkapkodni. Tényleg számít, hogy kivel történik meg legelőször azt gondolom, főleg egy lány esetében.
2017. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

24 voltam, exemmel és baromira fájt.


A kedvesem már az első közös alkalmunk előtt látott fürdőruhában, de amiatt jobban aggódtam :)

2017. okt. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 18 voltam, és baromira szar volt.

Fájt, véreztem is ráadásul a partnerem se nagyon figyelt rám, hanem inkább a maga élvezetével foglalkozott.

Úgy voltam vele én is, hogy essünk túl rajta minél hamarabb.


Bánom már utólag a dolgot.

21/L

2017. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!