Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves Férfiként inkább a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves Férfiként inkább a fiatalabb lányoknak vagy a idősebb 40 feletti Nőknek udvaroljak?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok átlagos külsővel nem vagyok kitűnően vonzó de vissza taszító sem ,viszont a magam egy korú lányok válogatósak finyásak csak olyan fiúkal járnak aki külsőleg nagyon tetszik nekik ,viszont a 35-40 fölötti Nőknek már nem annyira számít a külső inkább a belsőt a lelki társat nézik egy férfiban ezért is szeretnék jobban megismerkedni egy 40 körüli Nővel csak az a kérdés hogy a éretebb 35-50 év körüli Nők szóba állnak-e 20 év körüli fiúval?

Melyiknek van nagyobb esélye egy nyávogos elkényeztetett fiatal válogatós finyás lányt elcsábitani vagy egy idősebb Nőt aki gyakorlatilag az Anyám lehetne?



2017. okt. 14. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jobban bejön.
2017. okt. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az oké hogy per pillanat esetleg jól működik.De hosszútávon?
2017. okt. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha jól használod a cerkát, akkor az idősebb hálásabb lesz!
2017. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Csakis idősebb!


A fiatal nőknek két dolog fontos: legyél top pasi és legyen a bőröd alatt is pénz. Manapság csak kétlábon járó ATM-et keresnek, akivel meg is lehet jelenni.


Egy korosabb, érettebb nő a törődést 1000x jobban meghálálja, és fele annyit nem kell neki "könyörögni" a szexért, mint a fiatal 3,14csáknak.

2017. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Én a huszonéves lányokra szavazok, pedig már 40 körül vagyok.

Mondjuk jól is nézek ki és bröm alatt is pénz van.

2017. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Idősebbet. Hamarabb tudsz majd örökölni
2017. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

20 évesként 40 felettinek udvarolni? minek? ne nevettesd ki magad .... csak szólsz neki hogy mit akarsz ha van benne egy kis pedofil hajlam akkor azonnal szétrakja a lábát.

Elcsábítani egy 40 feletti nőt? Vicc kategória: ha tudja hogy kapható vagy ő fog elcsbítani téged, annyit se tudsz mondani hogy bakfitty és máris a lábai között találod magad.

De ebből hosszútávú komoly kapcsolatra ne számíts, Csak szexuális tárgy leszel ha jó vagy az ágyban. Ha gyengén teljesítesz akkor kuka. Nem sokat laca-facáznak.

2017. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolatra inkább 40 körül, ha komolyabb kapcsolatot szeretnél akkor a korosztályodból.

Mondjuk nem minden fiatal lány pics@. Én 8 éve vagyok együtt a párommal. Egyetemen ismerkedtünk meg. Akkoriban alig volt pénze. Ő hamarabb végzett így hazaköltözött. Vonatoztunk majd 4 évet. Most két éve élünk együtt és még mindig imádjuk egymást, mostanra ő keres többet kb 3x mint én. De eleinte nem így volt. Így is úgy is szeretem.

27N

2017. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dr.LaDePanda ***** válasza:

hat az az igazsag tenyleg a nok tobbsege ATM-et lat bennunk... ha van novered vagy akarmelyik korod beli unokatesod,legyen fiu v lany, jarkalj vele ismerkedj meg az o haverjaikkal es 1 ido utan talalkozol 1 lannyal is igy...


en a noveremet szekaltam mindig mikor ment a baratnoivel talalkozni hogy vigyen magaval... persze mindig azt mondta hogy nem mert "kicsi" vagyok meg hogy nem hozzam valok a baratnoi... azt ra szoltam hogy "neked nem mind1 ki van az agyamba es meddig ???" ezutan elmentem vele parszor, megismerkedtem az osszes baratnojevel es abbol 4 lannyal sikerult is eljutnom egy darabig :)


21/F

2017. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne veszetegesd az időd olyan kapcsoatra miből ugyse lesz hosszú távon semmi. Az idő gyorsan elmegy, mire észbe kapsz 30-35 vagy és az összes normális nő elkelt a korosztályodból. Építs inkánn fel egy stabil életreszóló kapcsolatot veled egykorú nővel..
2017. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!