Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szüzességemet letagadva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szüzességemet letagadva elmegyek egy olyan prostihoz, aki azt kizáró okként sorolja fel a RL-os adatlapján, akkor mit csinálhat velem?

Figyelt kérdés
De ezt komolyan nem értem. Korrekt stílusban lebeszélem vele az időpontot, viszek magammal gumit és anélkül, hogy bármit is ejtenék a szüzességemről elmennék hozzá és maximum az első aktusnál égnék be azzal, hogy már az orálnál eldurranok 3-5 másodperc alatt. Vagy ha szerencsém van, akkor bírom pár percig kis szüneteket tartva (amíg "újra összeszedem magam") és hivatkozok arra, hogy régen volt már barátnőm és kiestem a "rutinból". De egy prosti mégis mit csinálhat, ha rájön, hogy kamuztam? Előhívja a szekrényben megbújó stricijét és tönkreveri a koponyámat vagy bosszúból bedobja a ruháimat a kandallóba és pucéron megszégyenülve kell hazamennem? Esküszöm nem tudom elképzelni, hogy egy r**i, hogyan tudna engem ezért felelősségre vonni? Azt mellékesen megjegyzem, hogy a mai napig egy megfejtetlen tudományos kérdésnek számít számomra, hogy hivatásos ri***cok - akik mindenféle szőrös/izzadt/löttyedt f***t befogadnak és benne vannak mindenféle aberrált dologban - miért irtóznak a főleg filigrán, alacsony, de igényes és ápolt fiatal huszonéves srácokat kitevő szűz pasiktól. Mert tényleg igaz, hogy a szűz pasik döntő többségét a huszonéves alacsony, vékony (esetleg kisfarkú), de igényes és introvertált egyetemisták teszik ki, akik a légynek sem ártanának.

2017. nov. 12. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem tud tenni ellene. :) Meg miből jönne rá ha nem mondod neki? :) Ez a fiuknál megfejthetetlen. Mondhatod akkor is hogy szűz vagy ha áthajtottál már vagy 30 lányon. :D Gondolom érted? :)
2017. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Feljelent
2017. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Nézd, ha kizáró okként sorolja fel, akkor nem értem, hogy miért mennél hozzá: se kedve, se ereje, se affinitása nincs a szüzikékhez. Vagy ezek kombinációi.

Akkor meg szerinted milyen lenne vele a szex?

Elárulom: rossz.

Kell az neked ELSŐRE? Amire mindig emlékezni fogsz?


Az ilyesmit nem azért írják ki a k.-k, hogy veled kicsesszenek, hanem azért, hogy pont ne szívd meg.


És hát ugyan mit tehetne: elvégre ideges leszel, görcsölni fogsz, bénázni - túl hamar elmégy, vagy fel se áll... ugyan mi rosszat csinálhatna?

Mármint azon kívül, hogy úgy szénné éget, hogy nőnek nem mersz a közelébe menni amíg nem vettél pártíz-száz órát a pszichológusodnál.

Hát kell az neked?


keress inkább egy olyan csajt, aki pont ilyesmikre specializálódott, oszt örülj neki.

2017. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Ha küzdősportolnál,te vernéd meg a stricit és nem fordítva
2017. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

“Mármint azon kívül, hogy úgy szénné éget, hogy nőnek nem mersz a közelébe menni”


Már nem azért,de egy szánalmas kis prosti ne égessen le senkit.Nincs ennél aljább foglalkozás a világon.Gondolom a szülei büszkék rá :D

2017. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"benne vannak mindenféle aberrált dologban - miért irtóznak a ..... szűz pasiktól...... igényes és introvertált egyetemisták .... akik a légynek sem ártanának." Na ezen neked kellene elgondolkoznod. Lehet, hogy az önképeddel van valami baj?
2017. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Általában azért írják ki, mert nem akarnak 16 éves kissrácokat fogadni, vagy mert kellemetlen élményük volt. Fél óráig verni egy löffedt virslit nem mókás.


Nyugi haver, én ezer olyan jó csajt láttam akinél opciós tétel volt. Naponta kerül 10 új csaj fel Bp-n. Ha nem akarsz rácseszni gyere fel, aztán keress itt csajt. Vannak stabil hirdetők... 25 alatt...

2017. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

#5

"Már nem azért,de egy szánalmas kis prosti ne égessen le senkit.Nincs ennél aljább foglalkozás a világon.Gondolom a szülei büszkék rá :D"


Hát...azért az sem a férfiasság csúcsa, ha valaki egy "szánalmas kis prostival" bírja csak elveszteni azt az elvesztenivalót. Ráadásul azzal is csak úgy, ha keményen fizet érte, ugye.

És hát persze a srác szülei is biztosan az egekbe magasztalnák a fiukat az attrakcióért. Ha már...


(Lehet úgy is gondolkodni, hogy lehordod a sárga földig a másikat, de egyúttal azt is alázod, aki vele kapcsolatba kerül.)


Szóval hátrébb azokkal a karóhoz kötött agarakkal. :)

2017. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Pont,hogy te írtad,hogy a prosti szénné égetné a gyereket..Amúgy meg mi jogon égetné le?Gyakorlatilag ő a munkaadója.Pénzért szopni meg még mindig gázabb,mint pénzért szopatni.Mellesleg neki sem lesz soha normális kapcsolata,mert senki nem jönne össze egy prostival.Szóval ne tartsa magát olyan nagyra,hogy másokat leégessen.

2017. nov. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jol írta a 3-as. Miért mennél egy olyanhoz, aki kimondottam nem csípi a szuzeket. Szerintem is inkább értelmesebb lenne elmenni egy másikhoz, aki talán egy kicsit megértobb, esetleg akár oktatobb is lenne kicsit. Neked lesz jobb a sex egy jobb prostival.

26F

2017. nov. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!