Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elélvezek én valaha?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elélvezek én valaha?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve, egyszerűen képtelen vagyok az orgazmusra pedig nagyon élvezem a szexet de sosem jutok el a csúcsra, még órák múlva sem! Előbb fáradok el

Mit tegyek???

26L


2017. nov. 13. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha magadnak csinálod, akkor sem megy?
2017. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogyan csináljátok? A pasi izgatja közben a csiklódat is? Kevés infót tudunk...
2017. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már mindent próbáltunk, ujjazást, nyalást, dugás + vibrit, stb mindent!!! És semmi!!!

Nem kérek privit

2017. nov. 13. 20:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Csikló orgazmusod sincs?

Hüvelyen keresztül csak nagyon kevés nő tud elélvezni

2017. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csikló sem és nem, magamnak sem (a kérdésekre válaszolva)

Lehet hogy nimfomán lenném?

2017. nov. 13. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

A nimfomán jelentése szexmániás. Illetve olyasmi :D

Amiről te beszélsz, inkább aszexualitás. De nyugi nem vagy az mert élvezed a szexet. Meg kéne találni az okát annak hogy miért nem tudsz elmenni...

2017. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez se nem nimfomania se nem aszexualitas, hanem anorgazmia.


Legutóbb egy olyan tanulmányt lattam amely szerint 10% körül van azon (szexuálisan aktív korban levő) nők aránya akik életükben sosem élveztek el. Ennek számos oka lehet, anatomiai, idegi, hormonalis, , pszichés, stb. További 5%-nak nagyon ritkán es nagyon nehezen sikerül.


Ha balszerencséd van akkor te is ebbe a 10%-ba tartozol.


De nem érdemes feladni a reményt. Ismerek eseteket amikor nôk több év után találtak rá az orgazmusra.

2017. nov. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, gyakorolj. Fog az menni. Sok hozzád hasonló fiatal lány van, és akik nyitottan állnak hozzá, azok megtapasztalják az orgazmust.
2017. nov. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztatást és köszönöm hogy nem a "majd én megduglak és elélvezel" válaszok jöttek. Sokat jelent nekem :)
2017. nov. 14. 06:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg, meglepődtem hogy egy olyan válasz se jött :D
2017. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!