Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mekkora az idealis peniszmeret?

Figyelt kérdés
Legyszi irjatok meg azt is,hogy milyen magasak,hany kilo es hany evesek vagytok.Koszi:)

2017. nov. 13. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
ahhjj....még hány ilyen kérdést fogsz kiírni mire rájössz/rájöttök hogy a nőket ez nem érdekli (legalábbis jobban számít hogy tudja használni a pasi és ne csak ki be dugdossa...)
2017. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem unjátok még ezt a k...va f...sz méretes dolgot?? L.
2017. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Istenem de unalmas már ez...........
2017. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Mindegy mekkora csak nagy legyen!
2017. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

12 cm / 3,5 cm


(176 cm, 64 kg)


(Az életkorom alapján meg már nem a "lány" kategória.)

2017. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Az enyém. 18/4.5
2017. nov. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem ez számít hogy mekkora.. Nekem az pl sokkal lényegesebb hogy a pasi mennyire figyel rám közben.


2 férfival voltam eddig együtt.


Az egyik tényleg hatalmas mérettel (hosszra és vastagságra is) rendelkezett és hát alaposan izgalomba kellett jönnöm hogy működjön a dolog. Ettől függetlenül nem volt jó vele a szex mert nem figyelt rám eléggé. Hiába mondtam hogy mit szeretnék vagy hogy nekem így nem jó. Stb. Aztán vége is lett bár nem ez volt a fő indok.


A jelenlegi barátom átlagnál kicsit nagyobb de közel sem akkora mint az előző. De aztán vele minden tökéletes, figyel rám. Lehet vele kommunikálni közben.


Tehát nem a méret a lényeg fiúk :D

2017. nov. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Úgyse fogjàk soha megérteni :D
2017. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
de a 7-es nem jó dolgokat ír, akkor lenne értelme, ha a jelenlegije átlag alatt lenne, persze, hogy az átlagos, vagy annál kicsit nagyobb jobban tetszik neki, mint, akinek egy logarléce van, de durván bánik vele
2017. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

9: De akkor sem az a lényeg, amúgy átlagnál tenyleg csak kicsivel nagyobb. Mondhatni jelentéktelen különbség van.


Én akkor is úgy gondolom hogy az fontos mennyire figyelsz a lányra. És ezt nem csak én mondom hanem a barátnőim is ezen az állásponton vannak.


Nem kell ezen parázni fiúk!


7-es voltam

2017. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!