Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elmenni?

Figyelt kérdés

Nem tudok elmenni, segitseg!

Egy L



2017. nov. 14. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Hat akkor gyere vissza.
2017. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen infot nem írtál magáról így nem lehet segíteni. Hány éves vagy? Van párod? Szex ben nem tudsz elélvezni vagy masztizásban?
2017. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18 van parom, nem masztizom a parommal probalkoztunk de sehogy sem megy.
2017. nov. 14. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Hát, kinyitod az ajtót és lemész, ennyi.
2017. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg egyedül, magadnak nem megy, ne várd, hogy a pároddal menni fog, hiszen nem ismered a saját testedet és a reakcióit.
2017. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Taxiii! Ingyen fuvar!
2017. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De egyszeruen nem erzem azt h magamhoz kene nyulnom csinaltam magamnak de nem szeretem magamnak csinalni es probalkoztam es nem az h lusta vagyok csak nem szeretem. Azt szeretem ha parom csinalja.
2017. nov. 14. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor próbálkozzatok, kísérletezzetek. Ne az orgazmus legyen a cél, hanem, hogy megismerjétek a testedet, hogy mire hogyan reagál. Ha úgy állsz hozzá, hogy "a fenébe össze kell jönnie, miért nem jön össze", akkor esélytelen. Ha kell hónapokig csak játszatok, szexeljetek, lágyabban, erőteljesebben, ki kell, hogy ismerjétek a testedet, s egyszer majd eljön a katartikus élmény is. :)

N/34

2017. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elmegyel érted szívesen!
2017. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!