Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy csábítsam el ha nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsam el ha nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés

Van egy srác (29), aki nagyon tetszik nekem,és borzasztóan szeretném hogy észre vegyen, de van egy hatalmas problémám. Semmi önbizalmam nincs.

18 éves vagyok, soha nem volt senkim és semmilyen tapasztalatom nincs. A gimis éveimet barátzónában töltöttem, és nagyon megbántam. Sosem láttam magam szépnek, a fenekem narancsbőrös és a D-s melleim lefogytak C méretre

Mint mondtam, nincs önbizalmam, félek az elutasítástól és nevetségesnek érzem magam amiatt hogy még a csókig sem jutottam senkivel

Szerintetek hogy oldhatnám ezt meg?

18L


2017. nov. 15. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!^^


Mit szólnál hozzá, ha azt mondanám, hogy minden lány lehet szép, sőt, gyönyörű? :) Igazából egyszerű a recept, és mégsem. Sajnos biztosra sosem mehetsz, mert hiába vagy te gyönyörű a magad módján, ha a kiszemelted más fajta lányok iránt érdeklődik inkább. A külsődre ügyelj. Legyél ápolt, fordíts figyelmet minden apróságra. Sportolj, étkezz egészségesen, és ügyelj a higiéniára. Közhelynek hangzik, de valóban ehhez kell igazán nagy erő - hogy formában tartsd magad. Ha a külsődből kihozod a maximumot, már magabiztosabbnak is fogod érezni magad. De fontos, hogy építsd a személyiséged, és legyél teljes mértékben szerethető. Olvass! Olyan sokan hanyagolják az olvasást a mai világban, pedig sokban megkönnyíti az életed. Szókincs, beszédkészség fejlesztő és ha megtalálod a megfelelő műfajt, még élvezetes is! ;) A fiú közelébe pedig először is inkább a barátain keresztül kerülj. Legyél jóban a barátaival, ne vele és a barátzóna így nem annyira esélyes, viszont ha észrevesz (márpedig észre fog), és tetszel neki, vagy szimpatikus vagy, akkor közeledni fog. Ha nem így lesz, nem is éri meg rápazarolnod az időd, mert aki nem vesz észre, mikor te ott tündökölsz előtte, az nem is akar észrevenni... Az meg az ő hülyesége. Bocsi, hogy ilyen hosszú és zagyva lett, de átérzem a helyzeted és mikor én voltam ebben a cipőben, nekem jól esett volna, ha valaki így leírja :) Sok sikert neked, fogd fel az életet úgy, mint egy játékot, hozd ki mindenből (legfőképp magadból) a maximumot!❤

2017. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ha narancsbőrös a segged meg akkorák a melleid én biztos nem vennélek észre.
2017. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!