Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csábítsam el újra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el újra?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel régebben 1-2x lefeküdtem. Igazából maga a lány nem jön be annyira, mert cigizik, most meg is hízott de valami bitang nagy és jó mellei vannak. Mostanában újra elkezdtem vele beszélni, csak sajnos lett azóta pasija már több hónapja. Beszélgettünk erről a dologról és ő most nem szívesen csalná meg a pasiját, hűséges akar lenni, de szerintem újra ugyan oad lyukadunk majd ki. Csak sajnos még nem tudom hogy kellene elérni az oda vezető utat.


Btw minden más lánnyal szívesen ismerkedek, akinek bőven elég lenne, ha stabilan lenne valaki, akivel le tudna feküdni, de egyébként semmi más.


23f


2017. nov. 1. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem jön be a lány, de azért a farkadra felhúznád...

Engedd, hogy lefordítsam: akkora tapló vagy, hogy azon kívül a lányon kívül senki nem hajlandó aládfeküdni, ezért jó lenne most a dohányos kövér lány is...

Szánalmas.

2017. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ja kb jól értelmezed.


de ne érezd olyan jól magad, van még olyan aki privátban is ír ;)

2017. nov. 1. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy az a lány egy bácsi...
2017. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
senki sem kérdezett egyébként még mindig.
2017. nov. 1. 23:24
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintem nekünk meg kellene ismerni egymást. tetszik ez az ellentét.
2017. nov. 1. 23:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, legbelül te is tudod, hogy az első válaszolónak igaza van. Nézz szembe a tényekkel, légy férfi. Ja, azt nem tudsz. 😂😂
2017. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4/6

De kangörcs kérdezték. Méghozzá te egész pontosan. Mikor a kérdést kiírtad.

2017. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!