Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert faj, ha forditott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert faj, ha forditott lovaglo pozicioban csinaljuk?

Figyelt kérdés

Akinek ismeretlen lenne, en a hatamon fekszem, partnerem rajtam ulve lovagol, de hattal nekem. A peniszem nagyon egyenes es egnek allo, amikor a fentebb leirt pozicioban lovagol, akkor majdhogynem olyan erzesem van, hogy letorne. Kezzel szoktam vezetni a feneke mozgasat, de akkor ugye ugy nem megy gyorsan. Massal is fordult mar ez elo? Nem gondolnam, hogy valamit rosszul csinalunk, tobb eve elunk kivalo szexualis eletet, ugyhogy, szakitas utan is osszejarunk, mert egymassal tudunk igazan kielegulni. De mostanra mar erdekelne, hogy a szex ezen kis pontjat miert nem tudjuk ugyanakkora hevvel csinalni.


22F



#szex #lovaglás #forditott lovaglas
2017. nov. 15. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan! :)


[link]

2017. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi, de erre azert odafigyelek. Mar megjartam egyszer egy fitymafek szakadassal, mikor egy het tavollet utan alig birtunk magunkkal...


Viszont a kerdesem meg tovabbra is megvalaszolatlan maradt. :)

2017. nov. 15. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Mert a kérdésedre a válasz triviális. Egy viszonylag merev testet akartok nem megfelelő irányba hajlítani.
2017. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehat allitolag ez egy bevalt es gyakran hasznalt pozitura. Akkor a technikankban lenne a problema? Ha felig felult helyzetben vagyok akkor mar nem erzem ezt.
2017. nov. 15. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek egyforma a testfelépítése.
2017. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!