Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyanok, akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiket izgalomba hoz a víz alatt elélvezés gondolata, a spriccelés látványa, ami víz alatt olyan, mintha füstölne? Kinek volt már benne része?

Figyelt kérdés

2017. nov. 16. 13:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én nyalni imádok víz alatt...
2018. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám strandon egyszer, milyen az, amikor két lány víz alá nyomkod és próbálnak lent tartani. Egy lánynak nem lenne túl egyszerű, kettőnek talán már sikerülne. Nagy levegőt vennék, aztán lenyomhatnának, fejre is állíthatnának vagy csinálhatnának, amit akarnak. Egy lánnyal már volt hasonló játék, de kettővel még nem.
2018. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%
Párom Balatonban már verte ki nekem körülöttünk fürdözøk voltak. Lassan oszlott a vizben az "anyag":-) Izgalmas volt.
2018. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam már exemnek de annyira nem volt izgi.
2018. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
amennyire jól néz ki videóban vagy fantáziában, annyira kiábrándító, semmilyen élőben a vízben lévő szex
2018. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én akkor izgulok fel amikor már vizalatt fogy a levegőm és utána elelvezek de nagyon jó és mikor elelvezek kimegy a számon a levegő de az orrom végig befogva van
2018. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
71%
Mi szoktunk tóban szexelni, érdekesen terjed a vízben és az asszonyból is másképp folyik ki mint szárazon.
2018. nov. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!