Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lendüljünk túl a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lendüljünk túl a szexuális különbségeken?

Figyelt kérdés

Én mindenre vevő vagyok, lehet nyilvános helyen, análisan, hármasban, akármibe benne lennék a párom kedvéért, de neki csak egy vágyálma van, pont az az egyetlen dolog amitől írtózom... hogy a számba élvezzen. Egyszerűen a sperma szagától is undorodom de ha a mellemre vagy akárhova veri az még oké, elviselem, nem mondogatom hogy undorító. De a szàmba nem.. kizárt...

Ő meg azt nem szereti ami nekem alap dolog a szexben, ami nélkül a behatolást se engedem: orális szex. Csinálja de rosszul esik hogy azt látom nem élvezettel teszi... Pedig nem vagyok büdös se beteg, nem cigizek vagy bármi ami befolyásolná... Nem tudom miért nem szereti...

Ha ilyen különbségek vannak köztünk, azon túl lehet lendülni? :(



2017. nov. 12. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Vegyetek be egy harmadik nőt, aki téged kinyal és ő meg a szájába élvez.
2017. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te sem szopsz?
2017. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de én szoktam neki csinálni csak nem hagyom hogy a számba élvezzen.

Első: jó ötlet lenne de neki nem fér bele harmadik ember...

2017. nov. 12. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van ilyen nemszeretem-dolog mindkettőtöknél, akkor egyszerűen kihagyjátok azt az egyet-egyet és kész.


Méltányos kompromisszum: egyiktek sem orálozik.

2017. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Szép kolátások, egyik sem szereti a másikat igazán, mert mindkettö rühelli az orált vagy ezért, vagy azért. Vagy megvagytok nélküle, vagy szakitani kell.

Én biztos, h nem lennék olyannal, aki nem nyal ki.

2017. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akivel nincs közös nevező a szexben, azzal nem is kezdek komoly kapcsolatot. Előbb-utóbb úgy is tönkreteszi a kapcsolatunka szexbeli különbség.
2017. nov. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!