Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csikló veszít az érzékenység...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csikló veszít az érzékenységéből?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és elég gyakran nyúlok magamhoz, aminek az eredménye csiklói orgazmus. Félek, hogy mire kapcsolatba kerülnék, nem lesz olyan "ingerelhető" ott. ??

Privátot nem kérek!



2017. nov. 17. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 10 éves korom óta maszturbálok és vagy 10 éve élek nemi életet, eddig még nem érzem úgy, hogy kopna a csiklóm. Kétlem, hogy ez így működne.


26N

2017. nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1# vagyok, sőt, minél többször szexelek és masztizok egy héten, annál könnyebb elmenni, mintha jobban ráállna a testem, mint akkor, amikor nincs semmi.
2017. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem, de a sok maszti miatt hozzászokik a szervezeted, s az ingerlési idő jelentősen lecsökken...
2017. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet álralánosítani. Beszlgetések alapján az egyes válaszolóhoz hasonlóak vannak többen, de tudok olyanról is, akinek egyre több, erősebb hosszabb ingerlésre van szüksége. Bár azok inkább vibrit használtak a kezük helyett, illetve egy idő után kevés lett az ujjuk...
2017. nov. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, de addig van még jó pár évtizeded 😀
2017. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez csökkentheti a fogékonyságot. Mekkora a csiklód?
2017. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!