Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elismerés ha, kiderült a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elismerés ha, kiderült a hütlenség, hogy elköltözik a megcsalt fél, elismeri hogy a párja hibás, s nem a szerető?

Figyelt kérdés

2017. nov. 17. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem elismerés - nyilván az a kettőtök defektje, ha mas is bejohetett a kapcsolatotokba az engedelyetek nelkul.
2017. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne csak a megcsaló hibás?


És miért kellene elköltöznie?

2017. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Valóban, az úgy szokott lenni, hogy a megcsalt férj a másik pasit veri meg, akihez semmi köze, ahelyett, hogy a nőt verné, aki megcsalta.

De azért az elköltözés inkább arra bizonyíték, hogy a megcsalt félnek elege lett.

2017. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Nehogy már a megcsalt fél cuccoljon

Főleg ha nem közös az ingatlan

Nem elismerésnek mondanám szánalmasnak

Legyen benne tartás.

Én úgy vágnám ki a félrebszót mint macskát szarni.

L23

2017. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha gyerek van, akkor a gyerekekről való gondoskodás az elsődleges. Anya + gyerekek maradnak, apa elköltözik – akkor is, ha anya qrt félre.


Ha gyerek nincs, akkor megegyeznek mint tulajdonostársak.

2017. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem, nem elismerés. Honnan jött ez. Félretöcsköltem mégis én vagyok a nyertes. Vagy mi az elképzelés.

Utolsó a kisemmiző nő típus?

2017. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem arra gondol a kérdező, hogy ez azért elismerés, mert nem a szerető volt ellenállhatatlan, hanem a megcsaló fél párja csinált valamit rosszul, ami a megcsalást okozta.


Szerintem ne agyalj ilyeneken, keress valaki hűségesebbet, aki jobban értékel és nem b*sz ki veled. Rövid az élet, ne foglalkozz az ilyen emberekkel, pláne ne várd a megcsaló fél elismerését, nem jelent az semmit egy ilyen értékrendű embertől, gondolj bele.


Értékeld jobban az életed, minthogy ilyen emberekre pazarold. Egy perc figyelmet nem érdemelnek meg.

2017. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!