Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a szerető a hibás?

Miért mindig a szerető a hibás?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy ha ilyen témáról esik szó itt, akkor a legtöbben rögtön a szeretőt támadják. Nem azt mondom, hogy erkölcsös amit adott esetben csinál, de mégis neki mi köze lenne a feleséghez? és megromlott kapcsolathoz? mindenki arról is, hogy elszakítja a férjet a családtól..de régen rossz, ha ellehet vagy egyáltalán erre alkalmat ad.
2010. ápr. 18. 16:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Igen, abban igazad van,h régen rossz ha már befér egy harmadik személy, DE egy normális(nő/férfi) nem piszkít bele egy másik család életébe! Akinek rossz a kapcsolata/házassága először lépjen ki belőle, utána keressen mást.Mert (pl. ha rólam lenne szó)ne miattam hagyja ott a családját--mert akkor engem is elfog hagyni később valaki kedvéért--hanem saját maga miatt tegye meg,hogy elhagyja a rosszul működő kapcsolatát.
2010. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 sulfur ***** válasza:
100%

Igen, részben igazad van, hogy ha alkalom van rá, de miféle erkölcsű az a nő, v férfi, aki házasságban élő személlyel kezd ki? Ha már annyira rossz a kapcsolat, úgysem tart sokáig. Lezárul a válással, aztán már nem kell szeretőnek lenni.

Ha titokban szerető valaki, az úgyis kiderül előbb-utóbb. És a megcsalt házastársban csak gyűlölet marad, ez azt hiszem egyértelmű.

2010. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
Mert a ferj lehet egy elhanyagolt, szeretetre vagyo ember, aki nem bir ellenallni. A szeretö viszont mindig csak a büdös qurva lesz, aki tönkretesz egy csaladot, egy kapcsolatot. Egyebkent sok esetben a szeretö addig sündörög a ficko körül, amig meg nem törtenik a baj. Es az sem indok, hogy megismerkedes stb.. utan tudta meg a nö, hogy a ferfi hazas, mert en is jartam mar igy, azonnal kitettem a faszi szüret.
2010. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
Azért remélem mindenki ismeri a mondást,hogy az a férfi aki mindent megkap otthon és ideje sincs másfelé nézni nem is csal meg.Szóval akár qurva a nő akár nem valamit mégis jobban tud mint az asszonyka.És ez nem közhely,hanem az igazság.
2010. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%
A szerető is lehet elhanyagolt, szeretetre vágyó, szerelmes ember, aki nem tud ellenállni. Azt mondják, szerelmi háromszögben mindig az a hibás, akiből egy van, szerintem ez igaz. Aki a szeretőt leqrvázza, az primitív, a szerető nem fogadott hűséget senkinek. A f.aszi, aki leáll vele egymilliószor nagyobb qrva.
2010. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
48%
A szerető egy olyan ember,akiben nincsen tartás,gerinc. Én nekem nem kéne nős férfi,hogy harmadik legyek egy kapcsolatban. Ennek smemi köze ahhoz ,hogy milyen a viszony a feleségével,én elvből nem kezdenék olyannal akinek van párja.ha rossza a kapcsolat,szakitani kell,el kell válni,ennyi. Nem beszélve arról,hogy aki ezt nem kéeps meglépni,hanem sunyiban keres egy harmadik embert ő vajon milyen lehet? Mi a garancia ,hogy velem nem csinálja ugyanezt? Szerintem nem kell védeni egyiket sem,megérik ők a pénzüket.
2010. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%

17:15

meglátszik hogy nem estél úgy szerelembe hogy tudod hogy nem lehet de mégis.....szerencsés vagy.

2010. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
45%
Akik ezt a helyzetet leszólják, vagy soha nem voltak még ilyen helyzetben - ne is legyenek - vagy a megcsalt feleség oldalról szólnak. Azért van hogy mindig az a vélemény amit a kérdező írt, vagyis hogy a szerető van leszólva. A valóság ennél sokkal összetettebb, de én erről biztos hogy senkit nem fogok tudni meggyőzni, csak le lennék pontozva kb. 0,5 %-ra ezért nem is próbálkozom. (Bár a lepontozást már lehet így is kiérdemlem, pedig nem vagyok szerető)
2010. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
17:15 vagyok: mellélőttél,szerettem már oylan férfit aki kapcsolatban volt,állitolag ő is akart engem,mondtam neki majd ha nem lesz barátnője. Jó,majd jövőhéten kidobja..azóta is jövőhéten dobja..:) Én nem asszisztálok semmilyen kapcsolatnak vagy családnak a tönkretételében,nem érdekelne ha a férjet hibáztatná akárki. És azért vagyok ember,mert tudok gondolkozni,akkor is ha tetszik valaki,vonzodóom hozzá,szerelmes vagyok.. azért az a rózsaszin köd nem kell ,hogy teljesen lehúzza a rolót..
2010. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Igazatok van, de pont erről beszélek.. nagyjából megint arról beszélünk, hogy a szeretőnek milyen gerince van.. pedig a férj az (ha azt vesszük alapul, hogy nő a szerető), aki adott esetben magára hagyja a feleségét, gyerekét egy másikért..


Én csak azt mondom, hogy mindig lesznek olyan nők, akik bizonyos okokból belemennek abba, hogy szeretők legyenek.. de a férj az, aki a legmocskosabb az adott helyzetben..fölösleges a harmadikat hibáztatni.


Kevés alkalommal olvasom, hogy a férjnek milyen gerince lehet, ha egyik alkalommal a feleségével, máskor a szeretővel hetyeg.. vagy hogy a feleség mióta ábrándozik arról, hogy elmenjenek vacsorázni, de a szerető ezt kérés nélkül megkapja...


Nem valami sértett ember beszél belőlem..egyszerűen csak nem értem, hogy miért mindig a szerető a hibás..

2010. ápr. 18. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!