Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha áthív egy srácot magához...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha áthív egy srácot magához filmezni egy lány egyértelmű, hogy le akar feküdni vele?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Engem hívjatok át, ha magas lányok vagytok.

Deadpool-t nézünk :D

20/ffi

2017. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem
2017. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Csiß ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy dugni akar,de szerintem tuti szeretne valamit.
2017. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem, de valószínű

engem miért nem hív át egy lány sem?

2017. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Ez ilyen lúzerproba


Ha ezek után nem lesz szex akkor lúzer vagy

2017. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

De tény, hogy ha egy lány áthív magához egy fiút, akkor ott előbb vagy utóbb lesz valami.

Ha a fiú nem balfék, akkor bepróbálkozik már az első ilyen alkalommal.

A többi meg már csak a lányon múlik...

2017. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyéetelmű, de azert viyel kotont!
2017. nov. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem kétszer hívtak át. Általában mindig megelőztem őket ezzel az ajánlattal... :)


Az egyiknél a film el se indult mire túl voltunk a numerán. A másiknál elindult a film, de már az elején leszopott. Abból csak következő este lett szex mikor én hívtam át filmezni. :)


Egyik sem volt barátnőm.


21F

2017. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű, de nagy rá az esély. Ahogy előttem is mondták - vigyél kotont, de ne erőltesd, viselkedj természetesen, lesz ami lesz, nincs veszítenivalód. Ha mástnem tényleg csak filmeztek, eltöltitek az estét, ne legyél csalódott ha mégsem lesz sex.
2019. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én kétszer hívtam át a srácot... Az egy dolog hogy még csak megcsókolni se csókolt meg, de szinte egy egész méter volt köztünk egész film alatt és kussban ültük végig. Roppant kínos volt, de igazából amikor meginvitáltam nem is a szexre gondoltam, de ezért ez meg amit leművelt az két különböző véglet.

Kérdésre a válasz: Nem, nem egyértelmű, hogy le akar feküdni veled, de nem is a filmre kíváncsi ha te ott vagy.

2021. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!