Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt egy egyéjszakás kalandom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy egyéjszakás kalandom és most megint le akar velem feküdni a srác. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavaly januártól együtt voltam egy sráccal , ekkor még 16 éves voltam és nekem ő volt az első komolyabb barátom, április végén feküdtünk le egymással. Aztán miután betöltöttem a 17.et augusztusban szakítottunk. (Milyen kis ari volt,megvárta a szülinapom és csak aztán dobott).

Utána persze jött ez a felejtős dolog, hogy "italba" fojtottam a bánatom meg "pasizásba" ami kimerült egy srácban, aki egy jó pár évvel idősebb nálam. Na szóval a lényeg hogy lefeküdtünk és jóval nagyobb volt ez a srác odalent mint a volt barátom és eléggé fájt, hozzá teszem hogy akkor kicsit be voltam csiccsentve.A lényege a dolognak hogy azt hiszem felejteni akartam az -exemet de nem sikerült. Aztán megint össze jöttem az exemmel következő év januárjában azaz idén januárban ,pár hónappal később szakítottunk, aztán kb egy hónapja írt nekem az egyéjszakás kalandos srác aki két éjszakás kalandos srác akar lenni. Én meg mivel úgy sincs barátom hát belementem hogy találkozzunk meg ilyenek. De most hogy így -beszélgetünk és kezdem még jobban megismerni. Azt hiszem tetszik de több probléma is van ezzel, nagyon nem akarok most együtt járni senkivel, jóval idősebb nálam és nem is hiszem hogy úgy annyira szeretne szexen kívül mást. És még attól is félek hogy fájni fog, mert emlékeim szerint eléggé fájt amikor tavaly nyáron együtt voltunk.

18/l


2017. aug. 29. 21:21
1 2
 1/11 Spiritrobber ***** válasza:

Az ex:

Ami nem működik kár erőltetni...


A kaland:

Ha részegen sem voltál eléggé ellazult és kényelmes akkor józanul sem leszel. Mivel ez a kapcsolat is halálra ítélt nagy valószínűséggel nem értem, hogy miért kérdés az, hogy lefeküdj vele?

2017. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kaland: Azért kérdés,mert a petting része igazán jó volt. És úgy gondolom hogy talán csak túl nagy van neki,amin persze nem lehet változtatni,de azon igen hogy kicsit jobban kitáguljak.
2017. aug. 29. 21:40
 3/11 A kérdező kommentje:

És igazából,nem keresek komoly kapcsolatot.

És köszönöm a válaszodat!

2017. aug. 29. 21:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Ketté kell választani a dolgokat.

Az egyik, hogy le kell zárnod az előző kapcsolatodat. Érthető, hogy még nem közömbös neked a fiú, és ezért nem egyszerű. Azt neked kell tudnod, hogy jó megoldás-e a piás bulizás, amit írtál, aszerint magadnak se egyértelmű. A lényeg, hogy

2017. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Spiritrobber ***** válasza:
100%

A petting jó volt és ittas is voltál... tehát ez szerintem azt jelenti, hogy kellően jó állapotban voltál, hogy kihozd a maximumot.


Meg kell érteni, hogy nem minden fér be úgy, hogy az jó is legyen. De ha úgy érzed, hogy benned van még potenciál és megéri az esetleges fájdalom akkor hajrá.


Viszont alkalmi kapcsolatot találhatsz milliót ráadásul úgy, hogy nem kell parázni azon, hogy kapcsolat meg beleszeretek és satöbbi.

2017. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hoppá, kiszáradt. Szóval,

a lényeg, hogy saját magaddal ne kerülj konfliktusba ezek miatt, nyugodtan tudj tükörbe nézni.

A másik az egyéjszakás fiú. Ha szimpatikus, ne legyen akadály az, hogyan jöttetek össze. Viszont az meggondolandó, hogy összeilletek-e. Ha a fájdalmat az okozta, hogy túl hosszú, és a méhszájadat bántotta, akkor mindkettőtöknek jobb lenne, ha nem erőltetnétek. Ez nem fog javulni. Ha viszont a vastagságú volt a fájdalom oka, azt meg tudnád szokni. (Sőt...)

Dönts okosan és szenvedélyesen. :)

2017. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2017. aug. 29. 22:05
 8/11 A kérdező kommentje:
És a vastagsága volt a fájdalom oka. :)
2017. aug. 29. 22:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Nos, az a jobbik eset. Ha eléggé vágysz az érintésére, és ő is elég türelmes lesz az előjátéknál, akkor nem lesz gond. Ebből még bármi (jó) kisülhet.
2017. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jellemzően benned sincs igazán akarat. Te szerintem nem is egyedüllétre vágysz, hanem arra az érzésre, amikor minden működött az exeddel. Az életben nem sokszor fogod azt érezni, hogy rendben vagy 100%-ban, mert ha már azt érzed, akkor ismét benned lesz egy olyan érzés, hogy valami el fog romlani, és elkezded a világot ismét feketébb árnyalatban látni, majd ismét arra vágysz, hogy minden rózsaszín legyen. Egy idő után megtalálod az egyensúlyt, ha figyelsz.

Ja a sráccal működhet a dolog egy darabig, hisz az exed emlékét társítod mellé (akivel már nem vagy együtt okkal), de ha hosszabb távra tervezel, ne keverd a 2 embert semmiképp.

2017. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!