Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha egy olyan pasival járnátok aki még szűz?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és még nem feküdtem le senkivel.Nagyon sok lány mondta már hogy jól nézek ki,sok lány próbálkozott is és a mostani barátnőm is engem szedett fel.Eddig egyszerűen csak azért nem csináltam mert tényleg egy olyan lánnyal akartam elveszíteni akit szeretek.Ez mennyire gáz szerintetek? :D egyáltalán elmondjam a barátnőmnek hogy ő lenne az első?
2017. nov. 17. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Azért valahol szomorú, hogy téged vesznek fel a lányok. Milyen helyekre járkálsz, hogy ilyenekkel tlaálkozol?
2017. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd és szerted akkor ha le akarsz feküdni vele, mindenképpen mond el neki. Az őszinteség az első. :)
2017. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem. Szeretek "tanítani". Több srácot is bevezettem már az érzéki gyönyörök rejtelmeibe. 40/N
2017. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem zavarna:D

Aki velem jár,az nem maradhat szűz a kapcsolatunk alatt :D

Egyébként viccet félre téve,természetesen nem:D

2017. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!