Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Járnátok egy 24 éves szűz...

Járnátok egy 24 éves szűz férfival, akinek még soha nem volt barátnője? Esetleg van lány ugyanilyen jellemzőkkel?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok, még ráérek mondanák néhányan, de ez engem akkor is feszélyez. Nem tudok ismerkedni, semmilyen emberi kapcsolatom nincsen. Bármennyire szeretném, ez nem változik meg két perc alatt.

Nem szeretnék itt ismerkedni, de csak egyetlen ok miatt: jól tudom, hogy az itteniek messze laknak tőlem, részemről pedig a távkapcsolat kizárt.



2015. jan. 20. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

hogy szűz vagy, hát oké. hogy nem volt egy darab barátnő se, az meglepne. de oké.


ami a gond " semmilyen emberi kapcsolatom nincsen".

miért nincs? annyira zárkózott vagy?

na ez az, ami engem zavarna.

tudom,hogy nem egyszerű magunkon változtatni,de mit csinálsz pl szabadidődben?

2015. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, mivel a tapasztaltakat szeretem
2015. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 - Időm java részét sajnos itthon töltöm, nincs ötletem merre mehetnék, meg nincs kivel. Amikor nem vagyok itthon, akkor sokat sétálok emberek között az utcán, nyáron eljárok ingyenes koncertekre vagy a természetbe sétálni, vásárolgatni, pár nap múlva pedig jégkorcsolyázni készülük. Nyáron ha lenne hol és kivel, szívesen görkorcsolyáznék. Ha van okom rá, általában el szoktam menni valahová, régebben sokszor ok nélkül is elindultam.

Mondani künnyű, hogy bárhol lehet ismerkedni, de én sajnos ezeket a helyzeteket nem látom meg, nem kezdeményezek, csak csendes figyelő vagyok. Előbb-utóbb előkerül az addig nem látott pasi, így még jó, hogy nem próbáltam ismerkedni, nem kell szembekerülnöm senkivel.

Szeretnék nyílt, könnyen ismerkedő ember lenni, de képtelen vagyok rá.

2015. jan. 20. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:

és mit csinálsz? suli/munka valami? vagy egyéb érdeklődési kör/hobbi ami emberek közt lehetséges?

sztem ez kellene neked,próbálni haverkodni elsősorban.pasikkal is. nem is odamenni vadidegen nőhöz az utcán.:) hanem előbb oldódj kicsit,ez meg máshogy nem megy,csak ha bedobod magad a mélyvízbe.

2015. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyelőre semmit nem csinálok. Sokáig tanultam, más elsőre érettségit szerez, nekem csak szakma után jött. (Rossz szakmát választottam, sokan érettségivel eladók, árufeltöltők, szakirányú végzettséget nem is kérnek).

Diplomát nem tervezek egyelőre, dolgozni, pénzt keresni szeretnék, látni, hogy tartok valahová.

Nem nagyon van ilyen hobbim. Hiába szeretnék nyílt, közösségi ember lenni, mindig zárkózott leszek, jobban érzem magam egyedül, vagy egy kis társasággal, mint egy nagy csoportban, tevékenységtől függetlenül.

2015. jan. 20. 18:18
 6/6 anonim válasza:
12(már azóta 13) éve vered a f....szod. De persze fiatal vagy még, meg ráérsz még...
2016. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!