Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik nem maszturbáltok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik nem maszturbáltok! Nektek milyen szexuális életetek van?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki soha nem szokta magának csinálni, és kijelentette, hogy undorodik attól ha magában kell lennie. Kérdezem én, az ilyen nőknek hogy lehet normális nemi életük? Szerintem maszturbálni igen is kell, így ismered meg a tested, jössz rá mi is jó valójában.. Oké, ha normálisan kielégíti a barátja, (bár jelen esetben a párja külföldön dolgozik, így hetente/kéthetente találkoznak 1-1 napra, nekem ez elég kevés lenne) de az önkielégítés más jellegű örömszerzés, ami szintén kell néha.. Szerintem :D
2017. nov. 18. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Tökèletes.

Ezéet nincs szükség maszturbálásra

Egy jó karbantartott puncinak elég a szex

2017. nov. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

"Van egy barátnőm, aki soha nem szokta magának csinálni, és kijelentette, hogy undorodik attól ha magában kell lennie."


Azert szerintem ebnol lehet kovetkeztetni arra, hogy valamilyen psziches, lelki gatja van a dolognak.

Pl igy neveltek.

2017. nov. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Én pl 14 éves koromban vertem ki magamnak utoljára....

Azóta csak húgyozás, és mosás miatt fogom meg Joe-t.


A punci, száj, popó elég örömszerzés Joe-nak így azt várja el tőlem (gazdájától) hogy ők hozzák ki őt a sodrából.

2017. nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Vannak, akiknél nem a szex ural mindent.Nem kötelező maszturbálni mindenkinek.Attól, hogy valaki nem teszi, még lehet normális ember.

Neked ez kevés lenne, ami a barátnődnek a jelek szerint nem az.Emiatt nem kellene fennakadni.

Az, hogy neked és sokan másoknak kell az önkielégítés nyújtotta örömszerzés, még nem ok arra, hogy minden ember így gondolja.

Senki nem lesz kevesebb attól, mert nem maszturbál.Van akit nem izgat fel.Nincs ebben semmi meglepő.

2017. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van szexuális életem, ha van párom.De akkor aztán beleadok mindent.
2017. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Én pl nem masztizok, még egy tampont sem tudok felrakni. Ennek ellenére normális életem van, a szexet szeretem, bár az igaz hogy napi szinten nem igényelném. Jelenleg kb hetente csináljuk, nekem elég is ennyi, szerencsére a páromnak is. Ha összeköltözünk nem tudom mi lesz. Egyszer éltem már együtt pasival, akkor az első hónapokban naponta többször is csináltuk.

Nem mindenkinek egyforma a szexuális igénye, ezen nem kell fennakadni, attól még ugyanúgy lehet normális ember, ez nem ettől függ.

2017. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!