Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Töltsek több időt a szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Töltsek több időt a szexpartneremmel a szexen kívül is?

Figyelt kérdés

Már egy ideje összejárunk szexelni, viszont az utóbbi néhány alkalommal brutálisan jó volt a szex. Órákig csináltuk szinte az összes pózban, orgazmus mindkét félnek.. Szex után is ölelget, simogat. Indulás előtt is..

Beülünk kajálni ilyenkor együtt, mindennap beszélünk neten órákat. Tegnap felvetette hogy szeretné ha nem csak néhány órára lennék nála szexelni, hanem ő is nálam aludhatna, de akkor nem csak szex lenne aznap. Ma mondta hogy sokat vagyok eszében. Az az igazság, hogy nekem is folyton ő jár az eszemben,de nem akartam megmondani neki. Valami bennem is megváltozott az utóbbi időben. Korábban nem érdekelt ha mással ismerkedett esetleg vagy hogy nem beszéltünk. Most viszont már egyikünk sem akarja hogy legyen egymáson kívül más is az életünkben. (Nincs is egyikünknek sem más).

Töltsek vele több időt? Engedjem neki hogy nálam aludjon vagy legyek inkább távolságtartó vele?

23N


2017. nov. 18. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kell kavarni a szart. Ha komoly kapcsolatot akarsz tőle, akkor valljátok be egymásnak és folytassátok komolyan. Ha csak szexet akartok egymástól, akkor viszont ne akarjátok megismerni egymást és ne töltsetek időt együtt a szexen kívül - ebben az esetben azonnal szakítani kell, ha valamelyikőtök többet akar egymástól.


Ki kellene találnotok, hogy most akkor mi legyen. Jelenleg úgy néz ki, hogy mindketten komoly kapcsolatot akartok, és egymásba szerettetek annyira, hogy tönkretegyétek egymást, ha nem jöttök össze. Itt a "csak szex" már többet nem fog működni.


24/N

2017. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Csak szexnek indult ez az egész, azért fura most nekem ez a változás. Vagy a jó szex miatt lehet ez? :/
2017. nov. 18. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne azon agyalj, mert felesleges. Azon agyalj, hogy mit akarsz tőle. Ha komoly kapcsolatot, akkor mondd el neki és jöjj össze vele. Ha szexet, akkor ne tölts vele több időt a szexen kívül és ne hagyd magad ennél jobban megismerni, és te se ismerd meg jobban őt.


24/N

2017. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez az orgazmus miatt van mert nagyon sok oxitocin hormont szabadít fel, ami a kötődésért felelős. Sokat olvastam a szerelem kémiája témában, onnan tudom.

De persze emellett simán bele is szerethettél...valahogy ki kéne puhatolózni, hogy ő akarna e többet.

2017. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megpróbálom megbeszélni vele.

Köszi a tanácsokat!!

2017. nov. 18. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt se túlkombinálni, érezzétek jól magatokat, majd alakul.
2017. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!