Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kezdtetek el masztizni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdtetek el masztizni az elején?

Figyelt kérdés

Én olyan 10-11 éves lehettem az elsőnél, a takarómat húztam a lábam köze és ahogy nyomtam a pncimat.

12-13 lehetettem amikor egy párnán lovagoltam és dörzsöltem hozza a csiklómat.

Emlékszem, hogy  először a fenekemet ujjaztam egy ujjal, mert a punit nem mertem.

Utána kezdtem el elölről is ujjazni magamat. Akkor lehettem ilyen 14 éves kb.

14 vagy 15 éves koromban volt egy nyár amikor nem bírtam magammal, webkameraztam allandoan.

Úgy állítottam be , hogy  csak a pncimat lássák és hazudtam a koromrol.

Ujjaztam nekik magamat.


A legkésőbbi pedig egy plüss macimnak pont oda erősítettem egy közepesen vastag dezodort és azon lovagoltam vagy a falnak támasztottam és kutyában "dugtam" magamat.

Kicsit fájt, de már akkor élveztem ha fáj.

Ezeknel meg mindig szűz voltam.


Amióta nem vagyok az mar nem elég a maszti, néha eljatszadozom a csiklommal, de ennyi.


22L


2017. nov. 18. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól van Laci, te ma már ne igyál többet szerintem!
2017. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy egy 22 éves nő kibeszéli a kiskamasz korától kezdve az önkielégítési szokásait, és olyan szavakat használ, hogy "punit". :D Nameg hogy szüzen webkameráztál idegenekkel, dezodorral szexeltél meg a fenekedet ujjaztad mindezt 13-15 évesen, és ezt így leírod egy ilyen oldalon ami tele van hülyékkel akik majd mindjárt küldenek a farkukról képet neked. :D
2017. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem reagálok egy privátra sem..De ettől még leírhatom. Az oldal anonim:)
2017. nov. 18. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekkora kamu.
2017. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megint unatkozol Béci?
2017. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!