Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha, onnantól, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha, onnantól, hogy elkezdődik az első csók ami a szex felvezetés a pasi nem hagy a nőnek semmilyen beleszolást?

Figyelt kérdés

Barátnőm ma hívott fel telefonon. Hogy összejött egy sráccal pár hete. Szupi szuper minden a sráccal kivéve a szexet.

Ha nyilvános helyen vannak a srác odafigyel rá, apró gesztusokkal jelzi neki hogy kell neki (apró puszik a fejére, pici apró csókok, óvatlan érintesek)

ez mind szép és jó.

De mesélte hogy ha otthon 4 fal között csokolja meg az teljesen más. Mintha egy másik ember lenne.

pl mesélte, hogy pár napja az első otthoni csóknál nagyon megragadta a nyakát, falhoz nyomta közben és addig emelte a nyakánál fogva amíg kb fél centi kellett volna hogy leérjen a lába a földre.

Mondta hogy szexben mindig ilyen a srác.

Semmi beleszolasa barátnőmnek abba hogy mi fog történni vele. végig erőszakos a pasi. ha szól barátnőm akkor sem érdekli. Volt hogy barátnőm mondta neki hogy ő nem csinálja popsiba. teljes erőből leszoritotta ezután a lányt és annak ellenére amit mondott mégis megtette vele. Nem tud mélypontouniós ezt is jelezte. Erre adig erőltette agresszívan barátnőmre. úgy hogy izomból oda húzta és leszoritotta, hogy mondta egy idő után elhunyta magát. de ez sem érdekelte a srácot.

Mondta hogy tovább folytatta. Mondta azt is hogy utána ő órákig sírt a srácot nem hatotta meg.

Állítólag próbált már vele ezügyben beszélni de az sem vezetet célra. közölte ő csak így tudja élvezmi....

Szerintem pedig szimlán egy paraszt akinek barátnőm kicsit sem számít. csak egy eszköz


2017. nov. 19. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden csak nem normális
2017. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A baratnod nem normalis h vele van😂
2017. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Te tuti a barátnődről írsz?

Tuti, nem vagy kamu? :D


Nekem ez meredek, hogy a csaj közli, hogy nincs anál.. aztán én seggbeerőszakolom.. aztán hányásig mélytorkozom.. hát hogyne.. és akkor még mindig együtt vannak?

Ez nekem így nem klafa..

2017. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

azért is irtam ide mert ha sok válasz lesz megszerettem mutatni neki mások mit gondolnak erről.

mert az rendben hogy minden jó a szexben amit mindkét fél élvez. De ő ezeket Kishíján sírva mesélte nekem. és hogy neki ez milyen megalázó stb.

Tehát innentől főleg nem tartom normálisnak

2017. nov. 19. 20:40
 5/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kamu. És tényleg a barátnőm 😢

Szerintem nem normális a srác.. és ő sem.

Mert velem ezt megtenné valaki... akkor is ha szeretem biztos isten feljelenteném! Mert amibe nem egyezik bele az egyik és a másik megteszi az szerintem nem más mint némi erőszak. Tök mindegy hogy idegen vagy a párja...

Ezeket mondtam neki. ő mentegeti hogy de csak a szexben ilyen. Mert bármikor máskor, bújós, kedves, figyelmes a srác. És csak ott borul el az agya.

Ezért remélem hogy sok válasz érkezik és talán ha megmutatom neki mások véleményét akkor elgondolkodik

2017. nov. 19. 20:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor tolem is +1 szavazat arra, h nem normalis.

Egy ember egy masik ber testevel nem tehet meg semmit, amit o nem akar. Nen a tulajdina, nem birtokolja. Abban sem vagyok biztos, hogy ez nem szamit-e buncselekmenynek, nemi eroszaknak. Egy dologban vagyik biztos: ez nem normalis. Es meg egyben: idovel rolmani fog. Bantalmazo kapcsolat. :(

2017. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű hogy nem normális dolog ez így? Most komolyan milyen válaszra számítottál?
2017. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Aszt mesélj, mi tartja az aberrált kany mellett?
2017. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A fiú totál katant, de a csaj de kóser hogy vele van.
2017. nov. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves 7es.

Én pontosan ilyen válaszokra számítottam.

De mivel az okos barátnőm mentegeti hogy ha nem szexelnék épp akkor mennyire aranyos, kedves, bújós figyelmes ... és kb nem képes felfogni hogy ebből még komolyan baja is eshet egy ilyen pasi mellett... gondoltam kiirom a kérdést és a válaszokat megmutatom majd neki. Hátha kicsit észhez tér

2017. nov. 20. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!