Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagyfenekű lányok jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyfenekű lányok jobban élvezik?

Figyelt kérdés
Lányok! Miért van az, hogy akinek nagyobb a feneke vagy teltebb alkat, sokkal intenzívebben éli meg a szexet és nyitottabb mindenre ami eltér az átlagostól?
2017. nov. 20. 05:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert még nem szexeltél vékonnyal.


Most komolyan, egy ilyen kérdésnek mi értelme? Nem alkatfüggő, hogy ki milyen az ágyban. Engem nem vonzanak a kövérek, így nemis érdekel, hogy milyen velük, de nekem a vékony/átlagos lányokkal sem volt semmi bajom teljesítményt illetően. Meg ők legalább még jól is néznek ki.

2017. nov. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség. Igaza van az előzőnek. Én pl az alacsony törékeny lányokért vagyok odáig 34F
2017. nov. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teltebb (nem kövér) nőként mondom hogy ez akkora marhaság mint az országút.

Nem alkattól függ hogy ki mennyire nyitott az ágyban illetve mennyire tud élvezkedni.

Van két barátnőm.

Az egyik vékony alkat olyan orgiákat csap hogy a fülled kettè áll.

A másik húsos. Szégyenlős és a szopás is földöntúli nála nem hogy más dolog .

2017. nov. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném ezt így általánosságban ki lehetne jelenteni. Az igazság az, hogy nem a testalkat dönti el, hogy mennyire aktív, vagy bevállalós egy nő.
2017. nov. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően igazatok van. Mégis, létezik egy kis igazság a kérdező vélekedése mögött. Az előnytelen külsővel megvert lányok vagy bezárkóznak, gátlásosak lesznek, vagy megragadnak minden alkalmat, és olyankor beleadnak apait-anyait. Ez igaz a teltebb, nagyfenekű lányok egy részére is.

De általánosítani nem lehet.

2017. nov. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En nem igy tapasztaltam

Az igazan szexmanias, a leghangosabb es legintenzívebben élvező csajaim mind vekonyak voltak

2017. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez mekkora baromsag... a szex egy agyjatek.

az agyadban dol el, es te kontrolalod

2017. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!