Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt/van szexi tanárnő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt/van szexi tanárnő a sulitokban?

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt bizony :D
2017. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt, több is.

Az egyik Franciaországból jött.

2017. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az nem volt, de szexi nővérke (vagy asszisztens, vagy mit tudom én) az volt.

És az iskola orvos (aki amúgy szintén nő volt, csak nem olyan szexi) az meg soha nem volt bent.

Így a fiúk (pedig ez általánosban volt :D) folyton próbáltak jelentkezné ennél a nőnél, hogy fáj a farkuk és vizsgálja meg nekik...

2017. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt
2017. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van es dugom is. Ja... de a felesegem az.
2017. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben volt egy 40 éves angoltanárnő, aki nagyon vékony volt, hosszú szőke hajjal, akibe bele voltam zúgva 1,5 évig. Pár barátom szerint nem volt olyan szép, de pár másik pedig megdugta volna. Nagyon bódító parfümje volt, az nagyon tetszett benne.


Utolsó évben jött egy egyetemről frissen jött biosz tanárnő, akit mindenki megdugott volna. EGY ÉVFOLYAMTÁRS RANDIZNI IS ELHÍVTA KONKRÉTAN. De volt valami huszonéves, pár évvel idősebb motoros, rosszfiú pasija és ő ejtette teherbe, miután elballagtam.


Azért az ilyen fantáziák több mint 99%-a sajnos beteljesületlen marad.

2017. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen, az egyik huszonéves tanárnőm ;)

Isteni a melle, a feneke, a haja, az arca, a combjai, intelligens és jó a humora...

Az osztály fiúi mind rá csorgatják a nyálukat :D Én is.

2019. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!