Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha van egy szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van egy szexi tanárnőm és akarom őt? 18/F

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Fejezd be az iskolát, és hajtsál rá. Amíg a tanárnőd, addig kevés esélyed van, és ráadásul illegális is.
2014. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért lenne illegállis? ha 2 ember kívánja egymást akkor az miért tilos?
2014. jan. 26. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam meg a tanárnőm, de én is suli után.
2014. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Tanár-diák, orvos-beteg között nem lehet másféle kapcsolat.
2014. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy vagyok, csak itt én vagyok a lány és ő a pasi, na meg lehetetlen, hogy akár suli végezte után összejöjjünk, szerintem.

De te ha gondolod, várj még, aztán ha befejezted az iskolát, próbálkozz. (Bár lehet, jobb lenne, ha eleve elfelejtenéd.)

2014. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van egy szexi tanára/tanárnője, aki magának akar. Be kell látni, hogy nem lehet minden a miénk.
2014. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért illegális mert a törvény tiltja. És itt most nem a kiskorú nagykorú a kérdés, hanem a tanár diák. Ha kitudódik, repültök az iskolából. Ráadásul ő jár rosszabbul mert az erkölcsi bizonyítványába belekerül és többet nem is taníthat.
2014. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
79%
Az egyik ismerősöm, most azzal a tanárnőjével alkot egy párt, már majd' 2 éve, aki általános iskolában tanította (persze akkor volt kezdő, nem vén asszony). (: Szóval semmi sincs veszve. ;)
2014. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó, és megkérdezhetem, hogy hány év korkülönbség van az ismerősöd meg a tanárnő között?
2014. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!