Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire izgató, és mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire izgató, és mennyire lehet élvezni egy 10 cm kerületű péniszt?

Figyelt kérdés

... és nem....a hossza sem éri el az átlagot, így az sem kompenzál. Erre a méretre még a pszichológus is azt mondta, hogy ... igen ez már vékony... ha már a pszichológus sem kecsegtet jóval akkor, hogy legyen önbizalmam!?

Tudom lehet kompenzálni, nyelvvel, újjal... de nyilván az nem ugyan olyan... gondolom én...

Lehet ez így jó egy Nőnek egy életen keresztül!?

Hogy mindig kompenzálnom kell!?



2017. nov. 20. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Keress frigid nőt.
2017. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

ha lehet hinni a statisztikáknak akkor ez 1,1 cm el kisebb az átlagnál, vagy 2,13 ha más felmérést nézünk

nem tudom ez kerületbe menyit jelent

de szerintem egy nem túl tág kisebb, alacsonyabb nőnek ez még simán jó lehet.

a pszichológus meg nem hiszem hogy nagyon otthon van a témában

2017. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

10/3,14=3,18 cm átmérő!

Hallod, a csajok ciginek nézik és sodorni szokták?

2017. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát...nőként mondom...ez nagyon vékony...nekem nem menne...de lehet hogy valakinek fog...használd a kezed,a nyelved...vegyél segédeszközöket
2017. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Az se jó ha nagyobb, nekem patikába kell vegyek gumit mert a többi kicsi és mindig kilyukadtak, és ezt sem szívlelik annyira a lányok, bár igazán panasz nem volt még rá, csak az erős, fájdalmas nyögések miatt gondolom ezt
2017. nov. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, hogy izgalmi állapotban mekkora? :-))
2017. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rögtön felelevenítettem a kör kerületét és osztottam pí-vel... a sugár átmérő informatívabb. Hát nem tudom biztos van olyan Nő, akinek tetszeni fogsz te is meg a péniszed is. Mondjuk egy szülés után.... Ez egy nehéz helyzet.
2017. dec. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

17-18 cm az átlaghossz és az átmérő meg 44-48 mm vastagság

sajna nagyon le vagy maradva de szüz lányoknak bejön még ez vagy akit nem sűrűn szurkálnak és nincs kitágitva

sok sikert

2017. dec. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!