Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! 21 éves, szűzként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 21 éves, szűzként lefeküdnétek egy olyan fiúval aki iránt nem éreztek semmi komolyabbat és csak barátként tekintetek rá?

Figyelt kérdés
Nem rég megismertem egy fiút, de nem igazán érzek iránta semmit de ő tudom hogy többet szeretne és elgondolkoztam rajta hogy mi lenne ha.., esetleg megfogom szeretni? Még soha nem volt barátom, de nagyon régóta szeretnék. 21/L

2017. nov. 20. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha megteszed, később megbánod, hogy odaadtad valakinek, akinek csak szexre kellettél
2017. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Megtenném, mert ha nagyon jó barátom ,akkor benne bízhatok a legjobban, ami nagy biztonságot ad. Itt csak arra kell figyelni, hogy valaki vajon szerelmes lesz-e a másikba, és ha igen, akkor azt hogyan kezelitek.
2017. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő tudom hogy szerelmes belém, én nemigazán érzek semmit iránta :/ de szeretek vele beszélgetni és mint barát szeretném hogy része legyen az életemnek
2017. nov. 20. 21:16
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Hogyha szerelmes, akkor udvaroljon, és akkor lehet bele fogsz szeretni.

A szexet ki kell érdemelni

2017. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Akkor nem ajánlom, mert rámehet a barátságotok
2017. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj, hogy onnantól kezdve, hogy az egyik fél többet érez barátságnál, már oda a barátság. Az ilyen helyzetekből vagy szerelmes pár lesz, vagy a kapcsolat leamortizálódik ismertségi szintre.

Ha nem akarod elveszíteni, adj neki esélyt, de ne szexszel indítsatok. Mutassa kis, hogy te kellessz neki és nem csak megdönteni akar. Udvaroljon neked jó sokáig, akkor kiérdemelheti :)

2017. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

#4


A szexet ki kell érdemelni? Na ilyen hülyeséget sem hallottam még:D

2017. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezt már kérdezted 1-2 héttel ezelőtt.
2017. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Petra716 ***** válasza:
Jó régen kérdezted, de ha eddig kibírtad akkor sztem az igazival csináld majd csak... 17/L
2018. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!