Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csóróbb férfiakkal csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóróbb férfiakkal csak prostituáltak szexelnek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 23:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de amúgy ha olyan csóró vagy hogy fizeted ki a prostit? :D

És amúgy nem gáz, ha prostihoz mész, vagyis a te dolgod...

De ha szükséged van pénzre nem lenne egyszerűbb tenni valamit, hogy több legyen?

2017. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
igen,énis pénzért dugok.
2017. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
44%
Igen. A nöknek milliàrdok kellenek csak maguk sem valjàk be maguknak.
2017. nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

Tudom, hogy le fog hurrogni az itteni emberek nagy százaléka.

De azért is leírom.

Én egy jó egzisztenciával rendelkező, harmincas nő vagyok. Pénzügyi területen dolgozom. Ilyen körökben mozgok.

DE! Nincs az az isten, hogy ezekkel a pasikkal bármilyen kapcsolatot létesítsek a munkán kívül. Sznobok, bunkók, lekezelők, azt hiszik minden nő azért létezik, hogy az ő kényüket, kedvüket lesse és szolgálja. Persze itt is vannak kivételek, de a nagyja leginkább két lábon járó öltöny. Üresen.

Sokkal jobban szeretek olyan hapsikkal találkozni, randizni, szexelni, akik valami egyszerűbb munkából élnek. Akik délutánonként összeülnek a haverokkal egy sör fölött, vagy talponálló büfékben esznek meló után.

A gazdag pasik után csak az agyatlan, ruppótlan, ostoba és finnyás pitsák szaladnak, akiknek büdös a munka. És jobban esik nekik bmwben copni, mint gyárban gürizni.

De előbb vagy utóbb rájönnek, hogy mekkora baklövést követtek el.

2017. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%

4-es

Végre egy nő aki a földön jár, objektíven látja a világot és gondolkodik is.

RESPECT! <3

2017. nov. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk ez a pénzügyesekre és az ügyvédekre különösen igaz.


Azért nem minden jobb jövedelemmel járó területen ilyenek a férfiak.


Engem mondjuk speciel frusztrálna ha a csaj jómódú, én meg egy csóró szar vagyok. Most csak ilyen dolgokra gondolok, hogy egy nem 4 keréken guruló vaskoporsó autó, egy tervben lévő kisebb lakás, utazás jó helyekre stb... ez a minimum.

Nekem volt egy igencsak gazdag családból származó barátnőm, és ha nem is éreztette soha velem, hogy mennyivel gazdagabbak, egyszerűen rettentő más világ volt. Végtére pedig eléggé papucsként kezelt, ami rendesen elvette az önbizalmamat.


Értem én, hogy most jó randizgatni meg dugni az egyszerűbb pasikkal, de hosszabb távon is ezt fogod mondani? Nem érzik majd soha úgy, mintha kitartott férfiak lennének?

Az anyagi különbségek szerintem soha nem vezetnek jóra... legjobb ha kb egyformán keresnek/hasonló egzisztenciával rendelkeznek. Esetleg az nem baj egy picit a férfi többet kereshet, az nem gond... hogy meglegyen a "férfibecsület"... :D csak hogy ne érezze magát kevesebbnek

2017. nov. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs pénzem, de mégis volt nő, aki dugott velem, ráadásul már első randin. Sőt, nem csak dugott velem, hanem egy ideig a barátnőm is lett.


Tényleg személyiség kérdése az egész, csak sajnos ezt sokan nem képesek itt megérteni az oldalon. Hát ez van.


Amúgy nem szándékozok örökké csóró lenni, lesz majd nekem is pénzem.

2017. nov. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda paradoxon, egy csórónak honnan van pénze prostira? :D Vagy pont azért csóró? Szerintem meg az pont hogy a gazdagok luxusa.


Mindenki másnak megteszi ha csak néha elmennek moziba, esetleg étterembe, vagy évente egyszer összedobnak egy utazásra, s esetleg mindezt KÖZÖSEN fizetik.

2017. nov. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%

#4 vagyok.

Nem volt mindig ennyire biztos anyagi hátterem.

A szüleim szegények voltak, bár nagyrészt nekik köszönhetem a dolgaimat, hisz a tanulást, és azt hogy felnőhettem, ők biztosították.

A pénzügyi szakmába véletlenül csöppentem. Sosem gondoltam hogy itt fogok kikötni.

Nincs kacsalábon forgó palotám, sem luxus autóm. A magyar átlaghoz képest jól élek.

De nem vágyom luxusra, nem vágyom drága ékszerekre, ruhákra, stb.

Igen, most valóban jól elvagyok, és a későbbiekben sem tervezem, hogy megcélzom a Monacói herceget magamnak.

Én szeretem az egyszerű ételeket, az egyszerű életet.

Attól, hogy nem kell kiszámolnom a pénzt hónap végén, még nem szórom két kézzel.

Nyilván egy férfinak kellemetlen érzés lehet, ha a társa többet visz haza. De egy őszinte kapcsolatban szerintem ennek nem kellene gondot jelentenie.

2017. nov. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
58%
Valóban fura lenne, ha a nőm többet hozna haza. Mondjuk nettó 2 misit havonta. De azért el tudnám viselni ezt a szenvedést.
2017. nov. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!