Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csóróbb férfiakkal csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóróbb férfiakkal csak prostituáltak szexelnek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 23:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%

A csóró nem azt jelenti,hogy hajléktalan.


Azért 50 ezret össze lehet spórolni pár hónap alatt egy luxusprostira még egy minimálbérből élőnek is.


Nyilván nem szexelnek minden nap prostikkal,de biztos van aki az útszélivel is megelégszik.

2017. nov. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
27%
Veled még azok se.
2017. nov. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Nagyon tetszik a gondolkodásmódod, mint már említettem is az 5. pontban.

Te azért kezeled helyén az anyagi dlgokat mert a szüleidtől ilyen nevelést kaptál, volt egy nagyon jó értékrendjük amit átvettél a tinédzserkori lázadások ellenére.

Tudod hogy a pénz eszköz és nem cél.

Sajnos ezzel nincs mindenki így, pld a kérdés kiírója sem.

Minden emberi értéket pénzben mérnek, így önmagukat is a vagyonukban és jövedelmökben határozzák meg.

Én nem hinném hogy egy ember értékét ezek adják, sőt még azt sem hogy a teljesítménye.

Az embernek - egyszerű normális életvitel mellett - legyen annyi pénze hogy alapvető dolgokat ne nélkülözzön, legyen egy tartalék hogy biztonságban érezze magát és ennyi.

A boldogsághoz nem kell több.

2017. nov. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egyszerűbb melóból élő embernek is lehet sok pénze, egy vállalkozó szaki (villanyos, burkoló, ács, kőműves) is kereshet igen szépen, gázszerelőről nem is beszélve :)
2017. nov. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csajozás is hasonló pölö sportokhoz vagy zenéhez, kell hozzá tehetség, tanulás és sok gyakorlás. Persze Ponaldonak vagy Casanovának születni kell, de komoly tehetség, adottságok híján is be lehet futni valamiféle karriert megfelelő hozzáállással, módszerrel, kitartással és sok munkával (lásd PUA). Akinek ehhez nincs kedve, választhatja a pénz útját. Ha gazdag lesz, bármikor talál barátnőt, aki a pénzéért cserébe elnézi a vonzó külső vagy belső hiányát. Választható még az, hogy valamilyen, nagyra értékelt területen kiemelkedő lesz (sport, zene, művészetek), akkor is lesz csaja. A külső inkább kezdeti előny vagy hátrány, mint ha egy futóversenyen valaki kap pár tíz méter előnyt. Ha jó futó, ez elég lehet a győzelemhez, ha rossz, b.hatja.
2017. nov. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

#14 Sok szakmai munkát végző ma sokkal többet keres (pl klímaszerelő) mint én a mérnök MSc-vel, kezdőként. Nyáron heti 700 nettó papírozva. Még lehet a stressz is kevesebb komolyan. Én is gondolkozok egyébként egy kkv-n amúgy... csak nehéz értelmes melósokat találni. Viszont arra képtelen lennék, hogy nulla kitörési vággyal robotoljak valahol.


(30-as pénzügyesnek) Amúgy én erre vagyok kíváncsi: Te olyan pasikkal randizol/szexelsz akik a fent említett "egyszerű" emberek, nulla vággyal hogy kitörjenek?


Vagy az a fajta (lehet nem diplomás, szakmával), akinek céljai vannak, allándóan fejleszti magát, értelmes és folyton azt keresi mivel teremthetne jobb életet magának és a családjának.


Utóbbit rengeteget ismerek, asztalosok, szerelők, ácsok stb... rendkívül éles eszű, nagyon jófej emberek. Viszont sok agyatlan melóst is ismerek, akiknek semmi jövőképük nincs, csak melóznak a haviért.

2017. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%
kedves 4-ess, azért nem hiszem hogy össze jönnél egy olyan pasival aki havi 100 ezret keres és nem is fog többet keresni, vagy netán tévednék? nyugodtan lehetsz őszinte, ez egy anonim oldal
2017. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #17

Sokféle pasival volt már dolgom.

Én az a fehér holló vagyok, akit valóban nem érdekel a férfiak anyagi háttere.

Ha egy férfi valóban férfi, van benne valami, ami megfog (humor, életvidámság, stb), akkor nekem édesmindegy mennyit keres.

Nem attól lesz valaki valaki, hogy mennyi pénz van a bankszámláján.

2017. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
50%

És amúgy milyen pénzügyi területen dolgozol?

Mert én próbátam az alkalmazott közgazdaságtant az eltén, meg a proginfót is és mindkettőnél (de főleg az elsőnél) arra a hatalmas matek mennyiségnek megtanulására a diákok a kapzsiságukból merítenek erőt... Hogy majd egyszer gazdagok lesznek.

Pedig egy programozó még alkot is, de valamilyen szintű elhivatottság a pénz felé mindenképpen kell.

Aki meg "pénzügyi" területen dolgozik szerintem a szó hagyományos értelmében nem alkot semmit, ott csak is a pénz szeretete marad... Illetve az emberek segítése, de ennyi erővel egyszerűbb akár szociális munkásnak, akár a közszfrérába menni.

2017. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy pl. én azért nem végeztem el egyiket sem, mert nem nagyon érdekel a pénz és így nem volt ami erőt adjon... Persze maguk az órák sem fogtak meg nagyon. Helyette elvégeztem mást.
2017. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!