Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti masztisztok kapcsolatban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti masztisztok kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi ki szokott-e es ha igen mennit onkielegit annak ellenere ha kapcsolatban van.


Mi mar egyszer parommal leultunk errol beszelni..Altalaban csak hetvegenkent tudunk talalkozni es olyankor vagyunk egyutt de hetkoznap rendszeresen vegzunk mindketten onkielegitest. Egyikonk se haragszik a masikra emiatt,probaltuk mar azt is,hogy onmegtartoztatas hetvegeig volt,hogy osszejott,volt,hogy valamelyikunk nem birta ki es magahoz nyult.

Parom egyszer azt mondta,hogy neki jo hatassal van ra a maszti mivel aztan olyan mintha felebresztene az alvo allatot.. Elvileg van benne nemi igazsag miszerint a rendszeres maszturbalas szintben tartja a libidot..

De megis neha en ugy erzem,hogy hetvegen keves a szex es lehet,hogy nem feltetlen a hetkoznapi masztiknak tudhato be..lehet faradsagnak vagy mas egyebnek.. de sokszor vettem mar eszre paromon,hogy ha nem kezdemenyezek siman megelegszik kevesebb menettel is es bizonyos esetekben inkabb az alvast valasztja.

Egyszer meg kapcsolatunk elejen mondta,hogy orul neki,hogy nincs sok tapasztalatom a ferfiak teren mivel igy legalabb a kedvere formazhat.En ugy erzem sokszor,hogy sokkal tobb szexre vagyom es nem kielegito az amit kapok vagy ha igen akkor is csak ideglenesen..Velem lenne a baj?

Van jovoje annak,ha eltero a szexszualis igenyeink? :/


2017. nov. 21. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

7 éve vagyunk együtt a párommal.

Én szinte napi szinten önkielégitek:) Nekem sokkal nagyobbak az igényeim, mint neki. De látod milyen hosszú ideje együtt vagyunk:)

2017. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is rendszeresen masztizok a párom mellett!
2017. nov. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Sztem nincs jövője

Ennyi volt benne

Ezt belül te is érzed csak még nem vallod be magadnak

2017. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen

3 éve vagyunk együtt de nem mindig tudunk szexelni

L23

2017. nov. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ritkán, kb. havonta 1-2.

Amúgy ha kompromisszumkészek vagytok, akkor lehet jövője a kapcsolatnak, de a nagyon eltérő " étvágy" veszélyes tud lenni hosszútávon.

2017. nov. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi már házasok vagyunk, én heti 1-2 alkalommal csinálom, feleségem havi 1-2 alkalommal. Nem titkoljuk és nem szégyelljük, főleg akkor csináljuk, amikor kívánjuk, de nincs lehetőség szexre (másik nincs otthon vagy hasonló)
2017. nov. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen szoktam heti egyszer kétszer. N
2017. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok férfi nem ismeri be de maszturbáció függő. Amibol sokszor egyenesen következik a kevés szex.
2017. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem pont a kerdesre, inkabb a kifejtett problemara valaszolnek. Szerintem ne a maszturbalast beszeljetek at, hanem a fo problemadat. Mondd el neki, h neked ez igy keves, te tobbet szeretnel, változtassatok valamit. Ehhez ketten kelletek. Es mint ahogy irtad, benne is megvan az allat (ha feltudja ebreszteni). Ne hagyd, h bele torodjetek, mert arra fogsz jutni, h konkretan mashol fogod keresni azt, amit tole nem kapsz meg es az erzelmeken kivul semmi nem fog osszetartani titeket. Meglehet beleszelni, nekunk is volt ilyen idoszakunk. Neha valtani kell, fel kell lobbantani a langot. Sok sikert! :)
2017. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!