Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/hölgyek! Milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek! Milyen érzés elvenni egy fiú/férfi szüzességét? Hány srác szüzességét vettétek el és milyen volt az első alkalom? Hogy sikerült a szüzesség elvétele? Mióta ismertétek előtte a srácot és mióta voltatok kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok és mennyi a partner?

Hányadik partneretek volt?



2017. nov. 19. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy sráctól vettem el, előtte én már voltam fiúval. Semmi baj nem volt az első alkalommal, bemelegítésnél elment (véletlenül) majd nem sokkal később már újra akció kész volt. Két éve ismertem, és 4hónapja jártunk.
2017. nov. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 iza123 ***** válasza:
100%

Mindkettőnknek a másik volt az első,mind a ketten 15évesek voltunk. Nagyon ügyetlen volt,de a maga módján meghitt ,romantikus, és aranyos. 1éve voltunk együtt mikor megtörtént (de még így is korai volt a korunkra nézve)

18/L

2017. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Én 18 voltam, ő 19. Mindketten szüzek voltunk, 2,5 fél éve voltunk együtt
2017. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó érzés jól sikerült

Fél éve ismertem

3 hónapja voltunk együtt

Én 21,5 éves voltam Ő 23,5 éves volt

Nekem 6. Partner.

Azóta is együtt vagyunk.

L23

2017. nov. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

17 évesen egy 20 éves fiúnak, 5hónapja voltunk együtt, gyors volt.

18 évesen egy 19 éves fiúnak, vele nem voltunk együtt, de nagyon jó volt, sokáig bírta. Ő volt a második partnerem.

2017. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én 25,barátom 24,mindketten elsők voltunk egymásnak, 4 hónapja ismertem és másfél hónapja voltunk akkor együtt


csodálatos volt, szerintem örök emlék mindkettőnknek (tudni kell, hogy ő muszlim, nem akart szexelni, de nem bírta megállni :D azóta meg mindketten nagyon rákaptunk)

2018. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Egy kérdés:


Mi a szüzességelvétel maximális korhatára és van_e felár?

2018. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1 fiúnak. Én nem voltam szűz ő igen nem volt baj mondjuk lehettem volna kedvesebb vele de azt mondja ez így volt jó 4 éve vagyunk együtt.
2018. aug. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!