Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Járnátok tolokocsis,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok tolokocsis, esetleg féllábú, lábatlan lánnyal ha amúgy szexi?

Figyelt kérdés
Vagy ez paradoxon? :)
2017. nov. 22. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
csak dugni,hisz nem szalad el
2017. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nos, hát a tolókocsis , vagy féllábú lányok nem nagyon szoktak úgy öltözni, hogy megállapítható legyen szexisek-e. Nem is emlékszem hogy láttam e valaha fiatal lányt tolókocsiban vagy fél lábbal.


Valami konkrétabb kérdést irj ;-)

2017. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mind hazudik. 8 éve fél lábam van wgy baleset miatt. Hiába az eszem, kedvességem, sebkinek se kellek.
2017. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki szerelmes, akkor már nem a külsőségekkel foglalkozik...
2017. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, akérdésnek volt egy olyan része, hogy "ha amúgy szexi". ;-) Lehet hogy 2 lábbal sem lennél sikeresebb a pasiknál. Vagy megkeseredtett a lelked stb. Nem kell mindjárt leirni minden pasit hazugnak!
2017. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Most fogsz kapni szerintem egy pár privatot, de lehet nem is baj...

En is kaptam amúgy párat, de én férfi vagyok és nincs ilyen problémám.

Nekem ez amúgy mondhatni fétisem, szóval rám is írhatsz ha van kedved, de nem hiszem hogy ez pont az ilyen lányok számára hízelgő lenne, inkább aberráltnak tarthatnak. De hát ez van...

2017. nov. 22. 17:49
 8/16 anonim ***** válasza:
Én őszinte leszek:nem.Nem őszinték az emberek általában ebben a kérdésben sem.Általánosságban rávágják,hogy hogyne ,de ha valójában sor kerülhetne rá elmenekülnének.
2017. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Úgyis a földig le leszek pontozva, mert leírom azt amit mindenki gondol, csak nem ír le, mert jóarc akar lenni. A fél láb, ha protézissel tud sétálni, nem zavarna. De ha tolókocsiba lenne kényszerülve az élete végéig, akkor az igen. Minden lánnyal hosszútávra tervezek, és bízom benne, hogy ő lesz az igazi, de látatlanban egy ekkora teher örök életre sok. Ha a párom veszítené el a lábát, az más eset, mert már ismerem.
2017. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Attól függ, hogy a làba melyik fele van meg. A térdtől lefelé bagy felfelé? Nem mindegy.

De sajnos nem tudnék kapcsolatot kialakitani se tolószékes se egylábu vagy karu emberrel. Sajnálom őketés itt lehet lepontozni vagy beszólni, de taszitanak az ilyen emberek.

2017. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!