Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok! Ti is a csúnya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Ti is a csúnya és kövér pasikat szeretitek?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam pár cikket arról, hogy az arcra csúnya pasikat jobban szeretik a nők, mert humorosabbak, kedvesebbek, intelligensebbek és odaadóbbak. A kövér férfiak meg simán csak jobbak az ágyban. Ezek szerint a csúnya és kövér férfi igazi főnyeremény. :D

Én nőként nem így vagyok ezzel, de hát vannak kivételek. :D Ti hogy vagytok vele? Ti is kifejezetten a csúnya és kövér pasikat keresitek? Vagy elfogadtok csúnyát is, jóképűt is? Esetleg össze se jönnétek jóképű és vékony/izmos/kicsit teltebb, de nem kifejezetten kövér pasival? Minél csúnyább és kövérebb, annál jobb?



2017. nov. 22. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Isten ments
2017. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ramone ***** válasza:
100%
Provokáció szagot érzek a levegőben... Pasi létedre nőnek kiadni magad hogy egymásnak uszitsd az embereket egyenes utat jelent afelé hogy élőben is ha ezt csinálod akkor hamarosan valaki szájbaver... És reménykedj hogy nem én leszek az ;)
2017. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2: nem vagyok pasi, tényleg nem. Hidd el.
2017. nov. 22. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom hogy akkora frusztráció van benned hogy körübelül harmincadszorra teszel ki olyan kérdést ami arról szól hogy a lányok jóképű pasit sszeretnének

igen

törődj bele. a pasik meg jó nőt

ha nem tetszik a saját külsőd inkább változtass rajta és ne a nőket szidd hogy hogy merészelnek a szép arcú férfiakhoz vonzódni

2017. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt minden nő a csúnya és kövér pasikat szereti, de csak ha olyan kérdést írsz ki, hogy "csúnya és kövér vagyok, akkor már soha nem lehet barátnőm?"
2017. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kevesebb joyt kéne olvasni.
2017. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

SOHA.

A toka, zsír, alkat visszataszít.


Jelenlegi párom is magas, vékonyabb, szálkásan izmos alkat.

Szeretem a nyakát, ádámcsutkáját s a szépen domborodó állkapcsát.

5éve együtt.

24/N

2017. nov. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg ha igaz lenne, akkor a sok "nyomi" nem itt sírna gyakorin. ;)
2017. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hahah csak ha a penztarcaja is megvan tomve, luzerekre nem buknak a nok
2017. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!