Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Mennyire legyen egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire legyen egy pasi izmos? KÉP ITT!

Figyelt kérdés

[link]

Én szerepelek a fotón.

190 cm-es magassághoz vagyok 86 kg

Annyira sok izom nincs rajtam,még csak mostanában kezdtem el edzeni.

Még szeretnék izmosodni,pár kg izmot felszedni.

Szerintetek egy férfi mennyire legyen izmos?

Milyen férfitest tetszik a számotokra?


Képpel is tudnátok illusztrállni?


2017. nov. 23. 12:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Álomférfi te vagy?
2017. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Jaj, hát neked nem szólr senki?

A GYK nőket köztudottan taszítja az izmos férfi test, akárcsak az, ha valaki jóképű, sikeres, magas, nagyfarkú.

Szal ha nem vagy munkanélküli, csúnya, alacsony, kisfarkú, akkor itt semmi esélyed nincs.

2017. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Legyél hájas és legyen sok pénzed kutyát nem fogja érdekelni hidd el mennyire vagy izmos :)
2017. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
Mennyire legyen izmos??? Olyan vagy mint egy kiscsaj aki azthiszi megemel ketszer egy sulyzot aztan mar ugy nez ki mint valami noi testepito bajnok. En kb 15 eve sportolok aktivan volt nekem is ez a testepito maniam, box, crossfit stb es elarulom azt nem te dontod el, hogy mennyire izmos legyel hanem leginkabb a genetika, sok sok ev kemeny munka es ha esetleg tolsz egy kis ezt-azt a min. 4-5 ev intenziv edzes+dieta mellett akkor esetleg lesz olyan csak aki azt mondja a kepedre, hogy haaat ez nekem mar tul izmos de elarulom ez is olyan mint a kocsik, eloben sokkal jobban nez ki mint kepen, es a valosagban senki sem fog visszautasitani CSAK AZERT mert izmos vagy. Egy lazar angelov vagy esetleg meg annal is durvabb testepito szint ami mar visszataszito pedig nem lesz csak ugy veletlenul senkibol :D szoval remelem erted, a kerdesed netto hulyeseg.
2017. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Az elején az számít, ami van, aztán később az jelenti a gondot, ami nincs.
2017. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Ez még jó

Ennél izmosabb ne legyen

2017. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Szép kis husi tested van.
2017. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Ez izmos? Akkor én mi vagyok hegyomlás?? 😂😂 34F
2017. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Nálad több izom legyen rajta. Jó kezdet, de folytasd tovább még keményebben. Kitartás!
2017. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem fehérjézzél ahogy én teszem akkor tömeget növelsz. Én 95 kg vagyok 183 cm-hez de izomba van a súly és esztétikus vagyok. De jó irányba haladsz.
2017. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!