Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdugna a barátnőm, meg még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugna a barátnőm, meg még egy kis extra, de ez nekem már sok. Emiatt megcsalhat?

Figyelt kérdés

Felvetődött, hogy felcsatolhatóssal csinálná nekem.. hát ebben még benne is volnék.

De mondta, ha már ő lesz a fiú, és én a lány, akkor rám adna pár csajszis ruhát, úgy mégis hitelesebb lenne az egész, és jobban izgatná a dolog.

Eddig nem tudtam, hogy biszex hajlamai vannak, most már nyilvánvaló :D

De nekem ez a női ruhás dolog nem igazán jön be.. felhúzni tangát, meg melltartót venni, hááát.. elég cinkes :( szóval nem megyek bele ebbe. Elfogadta meg minden mikor beszéltünk róla, de kétségeim vannak, hogy mi van ha annyira ki akarja ezt próbálni, hogy talál magának erre mást?

Vagy egyszerűen túlaggódóm az egészet?



2017. nov. 23. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, nem fog ilyen hülyeség miatt elhagyni. :)
2017. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ő szeret.

én nem vagyok szerelmes, de bírom mert aranyos csaj. :D

2017. nov. 23. 20:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor mitől félsz? Majd jön olyan akit szeretsz...
2017. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

attól mert nem szeretem, még jó vele lenni.

nem igazán tudom mi az a szerelem. nem tudom mitől lesz az..

de ez egy teljesen más kérdés :)

2017. nov. 23. 20:22
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
És te attól megalázva éreznéd magad, ha úgy csalna meg, hogy felöltöztet egy srácot női ruhákba és megdugja felcsatolhatóssal? Ez neked lenne a legkevésbé megalázó, inkább egy nagy jelzés, hogy ideje valami minőségibb párt találni.
2017. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Tehát az nem zavarja a kis lelki világodat,hogy megdugják a seggedet,de az,hogy beöltöztetnek csajnak az igen..?

Érdekes értékrended van.

2017. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vállald be. Mostanában úgyis divat lett a púzó rakás nyalás ujjazás.
2017. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ja nem.. 5-ös én igazán nem "ítélek el" azért valakit mert más az ízlése mint nekem.. ugyan már! hátha erre izgul? attól most rosszabb ember/lány lenne? ..kétlem:)


6, van prosztatám.. azt is élvezem ha masszíroz, gondolom ez sem lenne rossz :D

nem egy pasival csinálom, nem értem mire gondolsz érdekes értékrend alatt?

2017. nov. 23. 23:27
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Hát ezt erősen túlaggódod. Mármint azt a részét, hogy cinkes nőnek öltözni. Mi ebben a cinkes? A pároddal játszol egy szerepjátékot, amivel neki és magadnak is örömet szerezhetsz, és ilyen szarságokon aggódsz, hogy cinkes. Legyél már tökös annyira, hogy bevállalod, hidd el, a barátnőd nagyon hálás lesz érte, ha ezt megteszed neki. :)


Ez nálunk is nagyon jól működik, engem is rendszeresen beöltöztet lánynak, kisminkel, és kapok szájfényt meg körömlakkot is. :) Utána úgy megdug, hogy kettéáll a fülem. :) Viszont mióta ezt eljátszuk kb havonta 1-2x, azóta cserébe olyan szexben szokott részem lenni, hogy ihaj. Gyakorlatilag bármilyen perverz álmom megvalósítja, úgy dugom, ahogy csak akarom. A szájával napi szinten kielégít, van amikor többször is. :)

Úgyhogy összességében nekem abszolút megéri, mert sokkal több orgazmust kapok cserébe. :) És egyébként élvezem azt is amikor lánynak öltöztet és kisminkel, többször előfordult, hogy attól elélveztem, hogy megdugott, miközben a farkamhoz sem ért. :)

2017. nov. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9..

mekkora paradoxon, hogy akkor leszek tökös, ha hagyom magam nőnek öltöztetni :DD

néha behalok az életen!:)


ja, és köszönöm azt amit írtál! díjazom a tökösséged aki most téged lepontoz arról azt gondolom, hogy nem is férfi!

szóval tényleg köszi!:) pacsi neked! nagy vagy mint KÍNA! :D

2017. nov. 23. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!