Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki prostival vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Hány éves voltál? Utána változott valami az életedben?

2017. nov. 24. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nem, de van olyan az oldalon, azt tudom.


Gyere át a felnőtt párkapcsolatokba, ott olvastam ilyet.

2017. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

20 évesen mentem el egy magát 40 évesnek hirdető nőhöz, de szerintem közelebb volt az 50-hez, viszont jól nézett ki. (Mindig is tetszettek a MILF-ek is a fiatal lányok mellett, a való életben meg úgy sem tudnék még megdugni egy érett nőt, ezért olyanhoz mentem.) Fél évvel később lett barátnőm utána. A legnagyobb változás az volt, hogy megszűnt az amiatti szorongásom, hogy még sosem láttam puncit sem és hogy őszintén mondhattam hogy már nem vagyok szűz, voltam már nővel. Plusz megtapasztaltam a valóságban is, hogy milyen kva jó a szex és jobban rákapcsoltam az ismerkedésre.


Nekem tényleg sokat segített az a prosti. Eltelt 6 év, azóta soha nem volt kvánál, volt már 2,5 éves kapcsolatom is és összesen nyolc lánnyal voltam. Csak ajánlani tudom, mert a terhek egy részét leveszi a válladról, amiket magaddal hordozol most is.

26/F

2017. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
De azt se felejtsük, hogy egy komolyabb kapcsolatban csak előjön a téma, hogy kivel vesztetted el, és ha a normális lány megtudja, hogy prostival, nem biztos, hogy értékelni tudja. Még az is lehet, hogy ez szakító ok. De ha nem a normális kapcsolat összeszedése a cél, ahol bizalom van, hanem hogy 8 nőt megdugj utána, és az sem zavar, hogy a prosti teelőtted naponta dugatta magát több emberrel is, akkor hajrá.
2017. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Aki elmondja a barátnőjének, hogy volt már prostinál, az meg is érdemli, hogy kidobják utána.
2017. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De azt se felejtsük el, hogyha a koponyádon belül található agy, akkor soha senki nem fogja rajtad kívül megtudni, hogy prostival veszítetted el.
2017. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1%

Szerintem elég szánalmas, ha valaki k.rvával vesztette el...


Miből tartott volna felszedni egy nőt ?

Vagy egy buliból hazavinni egy lányt...


Mondjuk én magát a k.rvázást is elítélem, már mint az elv, hogy fizessek a dugásért.... röhejes... mert 1, jóképű vagyok, 2, nem vagyok gazdag, de szegény se, középosztály, 3, megtehetem, hogy válogatok, hogy melyik nőhöz megyek oda... persze ez arra a helyzetre vonatkozna, ha egyedülálló lennék. Most van barátnőm és elég nehéz néha megállni, hogy ne röppenjek rá valamelyik cuncira, amelyik megtetszik.

2017. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6: Akkor mit nem értesz?


Valaki lehet csendes, visszafogott, nem magabiztos, önbizalomhiányos, nem hiszi el hogy őt egy nő szeretheti romantikusan, csúnya, ronda, kövér, dagadt. Stb-stb.


Ezekből nem mind együtt, de már egy-kettő is elég hogy valaki szűz legyen. Én 2 méter magas, szőke hosszúkás hajú, helyesnek mondott, sportos srác vagyok (és voltam akkoriban is), mégis 20 évesen prostihoz mentem, mert 13-14 éves korom óta vágytam a szerelemre, szexre, fizikai intimitásra és nem tudtam összehozni magamnak. Viszont csendes, visszafogottabb srác voltam, nem mertem kezdeményezni és kényelmetlenül éreztem magam idegen, korombeli, nekem tetsző lányok közelében mindig.

2017. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7:

Mondhatod neki. Nincs rálátása a dologra.

2017. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#2-eshez hasonló a sztorim, csak én húztam sokáig 20 felett, az ilyen erkölcsmosdatók miatt. Már nagyon bánom, hogy nem 20 évesen mentem el. Gyakorlatilag elbasztam a fiatalságomat a lelkiismeretfurdalást keltő idióta emberek miatt. Utána szép lassan tanultam bele a szexualitásba és a nők észjárásába, de a kezdő lépés ez volt.


#3 Soha nem mondtam el senkinek sem, kivétel a legjobb barátom. Őt már 20 éve ismerem.

A feleségem sem fogja tudni. Ez az én mélyen őrzött titkom. Egyéjszakás volt és kész pont. Igaz? Igen. Tudnia kell, hogy pénzforgalom zajlott aznap? Nem. Egyébként én amúgy sem pofázok az exbarátnőimről az aktuális barátnőmnek. Ha kérdezi kedvesen elmondom amit kell, aztán leállítom. Ne mérgezzük már meg a kapcsatot a múlttal. Engem sem érdekelnek a volt pasik.

2017. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értem azokat a nőket akiknek az szakító ok hogy a pasijuk ő előttük prostizott vagy prostival vesztette el...mert ha velük csalja az szakító ok, de az hogy pl 27 évesen a párommal témázunk és elmondom voltam prostiknál több éve akkor mi van?

Ugyanígy engem se érdekel hogy a nő én előttem kikkel kavart meg hányan dugták már be neki oda ahova én is

2017. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!