Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek milyen a szexi fehérnemű?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen a szexi fehérnemű?

Figyelt kérdés
Ha lehet képekben szeretném látni, főleg férfiak véleménye érdekel.

2017. nov. 24. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Amit epp feldobtam a csillarra.
2017. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A francia bugyikért oda vagyok. (nem csipkés képet nem találtam, pedig az olyanokkal sincs bajom)

30f

2017. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Mindegy, csak legyen benne egy nő!
2017. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem a fehér, szélén csipkés, anyagra pedig selymes. A forma hogy francia/tanga/hagyományos az mindegy.
2017. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ezek viszik a pálmát!!!! A Tanga,és a francia szerintem már annyira nem divat. Persze jók,és szexik,de sokszor a kevesebb több.Kevesebbet mutat viszont szebb a számomra.Másrészt nem csak szexi hanem sportos is.Lehet azért mert popsi mániás vagyok.



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]

2017. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem jön be a sportos, és nem is olyan szép formás a fenekem hogy jól mutasson rajtam, de érdekes látni hogy neked az ilyen jön be :)
2017. nov. 24. 23:55
 7/16 anonim ***** válasza:
2017. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Popsibol sem tetszik mind 1-ik igazán.Én innyencnek mondanám magamat e téren.Van 1 popsi forma fajta ami bejön és szerintem ez a legritkább is.
2017. nov. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 mikeXxX ***** válasza:
100%

Pl ez cakk pakk :


[link]

2017. nov. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kb. mindenféle. Szeretjük a nem túljátszott szerepjátékokat. Pl.: luxusprostis csipkeszett, Kislányos stílus (rózsaszín pamut pöttyös bugyi és szolid top), sport fehérnemű, üzletasszonyos testszínű szolid csipke, menyasszonyos fehér...

Sok párdolláros mutatós (de napi használatot nem bíró, arra kényelmetlen) szettet lehet találni pl. aliexpresszen.

2017. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!