Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kívánom a párom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom a párom, hogy vegyem rá? Sokat dolgozik és fáradt, de én már nem bírom ki! Szexi fehérnemű segíthet?

Figyelt kérdés
Tudom meleg van és fáradt, egész nap dolgozik, és esténként már nincs rám energiája, alig szexeltünk az elmúlt hetekben :/ de én már nagyon vágyom rá. Tegnap is vágytam már rá nagyon, de hazajött és elaludt, ma viszont nem hagyom már magam! Mit vegyek fel hogy leteperjen? Egy csipkés szett, combfix és magassarkú, vagy egy babydoll és combfix lenne a jobb választás?:) van egy nagyon szexi harisnyaruhám is, puncinál nyitott :D de ahhoz most kicsit meleg van azért..

2017. aug. 3. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Na jó, megyek kiverem.
2017. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Pedig jól hangzik az a harisnyaruha :D De akkor talán az első verzió :D
2017. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ma este, inkább hagyd pihenni, masszírozd meg. Ha szombaton nem dolgozik, akkor péntek este egy kis közös fürdéssel, masszázzsal vezesd fel a dolgot.


Lazítsd el, frissítsd fel!

2017. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Itt már a fehérnemű nem segít...
2017. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

Írj privátba.

Én szívesen venném az ilyen rucit.

És pont szexpartnert keresek.

2017. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudjuk mi tetszene neki?


egyébként nekem így, sorrendben.

2017. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Képek alapján választhatunk? ;)
2017. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Szétqrnám az agyadat a helyében abban a nyitott puncis harisnyaruhában. 😉
2017. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Hagyd ott azt a fszt!
2017. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Sokan nem tudják ,hogy egy olyan férfi aki nem egy kanos kis görcs mint az előttem irók. -.- Úgyan úgy van hormonális ciklusa mint egy nőnek csak nekünk nem havonta változik ha nem 2-3 havonta rendszerint tavaszzal a legmagasabb a férfi hormon. A barátod biztos csak fáradt és stresszes. ez a két tényező elképesztően lecsökkenti a libidót főleg ha még ünbecsülésen is esik egy kis csorba.Ha folyamatosan próbálod leteperni és neki nincs kedve és nemmel kell válaszolnia. Minden este az jut a fejébe ,hogy hát az asszonnyal is kéne kezdeni valamit. Légy türelmes várj egy kicsit hagyd hogy ő kezdeményezzen. B verzió megcsal vagy titokban kiveri.De nem tőlem halottad 26F
2017. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!