Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el a szexpartnere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szexpartneremnek, hogy gombam van?

Figyelt kérdés
Antibiotikumos gyogyszer utan szexeltunk, masnap mar viszketett, szoval lehet o is elkapta. Hogy mondjam el neki? Csak szexelni jarunk ossze kb., nem tudom, hogy fogadna..meg gondolom igy neki is kene vmi gyogyszer...?
2017. nov. 24. 22:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja es biztos nem tole kaptam el, mielott valaki ezzel jonne. Massal nem fekszik ossze, es meg sose volt gombas, eleg gaznak tartom, hogy pont tolem kapja el...
2017. nov. 24. 22:17
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kinyitod a szádat, és a hangszalagjaid rezegtetésével hangokat formálsz, amikből betűk, majd szavak, végül mondatok lesznek.
2017. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%
Én alapból azt tartom elég gáznak, hogy olyanokat csinálsz, amitől ilyesmit kaphattál el.
2017. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jo nyilvan, de szarul esik nekem, hogy tolem kapja el, neki is lehet feliratni gyogyszert? Nekem se volt meg sose, szoval nem vagyok otthon ebben a temaban
2017. nov. 24. 22:19
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 felfaztam, amire kaptam egy gyogyszeres kezelest aminek ez mint kiderult eleg gyakori mellekhatasa. Nem csinalok semmi olyat, ami miatt ezt kulonosebben elkaphattam volna. Barmilyen meglepo, van gyogyszer aminek ez a mellekhatasa.
2017. nov. 24. 22:20
 6/19 anonim ***** válasza:
11%

Szedd össze magad, és mond meg a valódit...

Te honnan kaptad ajándékba?

2017. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ahoy elnezem, ugy jon le egyeseknek mintha r*b*nc lennek. Keremszepen semmi ilyenrol nincs szo, rajta kivul massal meg sose voltam es egy darabig nem is leszek :D gyogyszeres kezeles miatt jott ki
2017. nov. 24. 22:24
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Vedd a gyógyszer betegtájékoztató papírját és tedd elé, majd miután elolvasta, mond neki, hogy ez van.
2017. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen en is erre gondoltam, csak hat az a papir mar nincs meg, ugyanis veletlenul kidobtam
2017. nov. 24. 22:30
 10/19 anonim ***** válasza:
12%
2. Betűk nem lesznek, azok csak írásban vannak. Beszédhangok, fonémák, amikre gondolsz.
2017. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!