Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatal lányoknak mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányoknak mennyire jönnek be az idősebb pasik?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok aki nem lelakott, ápolatlan, hanem fiatalos, ad magára, jó fizikai állapotban van, több évet letagadhatna a korából. A szexben aktív, az átlagnál nagyobb méretű, nyalni is szeret, de nem szereti-csinálja az anális szexet.

2017. nov. 25. 20:28
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
99%

Tudod, a "fiatal lányok"-nak sem mindnek azonos az ízlésük.

Van, akinek nagyon bejön, van, akinek kevéssé, és van, akinek egyáltalán nem.

2017. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
30%
Kihagytad, hogy van - e lóvé...
2017. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
83%

ahogy én észrevettem ha elmúltál 40 akkor lehetsz te a földre szált adonisz,a 20on éves csajok már átnéznek rajtad.

legalábbis elsőre.

aztán ha sikerül vele beszélni,elérni,hogy ne magázzon,akkor már minden ugyanúgy megy mintha 30 lennél.

de 40 fölött már van egy egyértelmű fal ami fiatal jópasiként nem létezett,amin át kell mászni ha fiatal punit akarsz.

2017. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
79%
Ez 34 évesen is így van sajnos.... 20-25 évesek leöregeznek 😒
2017. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
35%
bejönnek 12/L
2017. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
84%

Mennyire fiatal, és mennyivel idősebb?

Én személy szerint a 30 körüli férfiakat preferálom (nem, nem pénzért, nem, nem presztízsért, szimplán csak hozzájuk vonzódom.), viszont ahogy előttem írták, 40-nél, vagy fölötte már van egy erős lélektani határ nálam is.

19L

2017. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
23%
Nem panaszkodom :P Általánosításként nem tudok mit mondani és nem is akarok általánosítani, de sok tinilánnyal volt és többel jelenleg is van kapcsolatom (baráti és szex) és nagyon jól érezzük magunkat :P Ja.. és nem vagyok gazdag, csak tényleg törődök velük és ez örömet okoz mindannyiunknak. Tudnak egymásról is, sőt... :P :DD ismerik is egymást elég közelről :D Úgyhogy én nem panaszkodom, mert eléggé bejövök nekik :P
2017. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 mikeXxX ***** válasza:
95%
Ha magamat nézem példaként akkor van benne valami amit írsz mert azért még elég sok fiatal lány kóstolgat bár az tény és való nagyon meglepődnek ha elmondom mennyi vagyok 😁. 38f
2017. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 Missi_Key ***** válasza:
95%
Eléggé
2017. nov. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
28%

Semennyire nem jönnek be, lehet akármilyen "fiatalos", akkor sem versenyezhet a 20-on éves pasikkal, akiknek alapbol friss, kemény testük és farkuk , feszes,ránctalan bőrük van, meneteken át ugyanolyan kemények és nincs köztünk generációs szakadek, nem ciki bemutatni otthon vagy a barátoknak. A fiatal pasik mindent tudnak amit az idősebbek, csak jobban néznek ki. Pénzük is lehet, de az nem mindenkinél szempont.Mondjuk egy kőgazdag , de tényleg kőgazdag idősebb pasival, aki lakást, autót vesz nekem lehet összállnék ideig-óráig, de komoly kapcsolatra az sem kéne.

20/L

2017. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!